Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Poslední týden prázdnin je tu! Přijdou zrady i milostné hry

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 27.08.2018, 09:18 | 27.08.2018, 09:18 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

27.8.2018
Než se v pondělí rozhodnete nebo pustíte do nějaké záležitosti, pečlivě zvažte všechny aspekty z různých stran. Avšak neváhejte do nekonečna. Sjednoťte plusy i minusy, pak jednejte diplomaticky a zdvořile, abyste dosáhli svého cíle v mírovém ovzduší. Zamyslete se též nad svým partnerským vztahem. Plní funkci, kterou má plnit? Dává vám pocit rovnováhy a nebo je jeden z vás příliš nahoře a druhý se krčí někde dole. Vypátrejte, jak se doopravdy cítí váš protějšek. Romantický večer, přátelské posezení či kulturní zážitek zjemní závěr náročného dne.

 

28.8.2018
Úterý si žádná zásadní proměnu. Může se jednat o práci, která již nevyhovuje, a přesto se obáváte ji z nějakého důvodu opustit, o změnu bydliště, o zcela vyhořelý vztah, o laxní přístup nebo falešnou hru sami před sebou nebo před okolím, o vnější tlaky událostí, lidí, časové limity… Procházejte se svým tělem i životem, prozkoumejte co zatím autenticky slouží a co je už jen balastem. To co vás znečišťuje, odpuzuje, unavuje tak vypusťte a spalte. Za odměnu pak už jen čekejte na vyšší vedení.

 

29.8.2018
Středa odhalí i dlouho utajované skutečnosti, zradu, past a nebo konečně rozklíčujete, proč se něco odehrávalo nenormálně nebo zapeklitě dokola apod. Je třeba zjistit, která šedá eminence tahá za provázky, kdo má potřebu manipulovat a jaké k tomu má skutečné důvody. Dnešní den si dokáže poradit s koncováním se závislostmi, s kouřením, pitím, cigaretami, jídlem, se lpěním na něčem i s připoutaností na partnerovi. Síla vůle a odhodlání vyhraje nad všemi vnitřními démony.

 

30.8.2018
Ve čtvrtek byste nejraději dělali několik věcí najednou, rozjeli se na různé strany, bavili se se všemi lidmi. Jenže vás vždy něco zastaví, a to proto, abyste se rozhodli jen pro jedno jediné. A je pravděpodobné, že rozum bude chtít jinam než srdce, že myšlenky si uskutečňují svůj plán odlišný od pocitů. Pak nezbývá, než ztišit své nitro, vzdálit se od přítomnosti a názorů ostatních. Jen tak se neztratíte ve zmatku, podaří se vám usměrnit chaotický proud z vnějšku i vnitřku a vydáte se správným směrem.

 

31.8.2018
V pátek se vyplatí tzv. pozitivní myšlení, všechna přání budou dříve či později splněna. Mějte tedy na paměti, že optimismus a víra vás dovedou k úspěchu. Řešíte-li nějaký problém, máte zmatek v otázce, kam patříte, jak se rozhodnout, co dělat…, pak je nutné se na situaci podívat s určitým odstupem. Emoce ponechte stranou, aby vás nezaváděly zpátky. Jestliže uchopíte jádro problému a začnete věřit sobě i vyšším silám, pak vám do cesty přijdou osoby, které vám ochotně pomohou.

 

1.9.2018
V sobotu vás uklidní, když vše bude stát pevně na svých základech a pojede dle vašich představ a časového harmonogramu. Nedovolte však, aby se zdravá potřeba změnila v nenasytnou touhu zmocnit se majetku, lidí, času a perfektních výsledků, což by vedlo k naprostému vyčernění až zničení. Spíše se zamyslete, jestli by nebylo pro vás i ostatní příjemnější jen tak sedět, povídat si, kochat se krásou přírody, láskyplně se obejmout nebo se jen tak ledabyle procházet se zastávkou na zmrzlinu nebo čaj.


2.9.2018
V neděli nastává čas lásky, milostných her i zábav obecně. Má-li vaše duše nějaké trápení, pak se s ním dokážete poprat skrze tvůrčí čin. Vypište všechnu bolest, hořkost, lítost i hněv na papír, nebo z plna hrdla křičte či zpívejte, malujte nebo modelujte tak dlouho, dokud to nepřestane bolet. I nadále si pak udržte v srdci radostnou a tvůrčí jiskru. Rozdávejte lásku, protože zpětně se k vám vrátí stonásobně více.0 hlasů
Vaše hodnocení