Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Přišel čas na velké experimenty i trochu víc sobectví

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 14.01.2019, 11:53 | 14.01.2019, 11:53 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

14.1.2019
Od pondělního rána stoupá ke svému vrcholu (až do úplňku 21.1.) energie odvážná a experimentální, kterou by bylo škoda nevyužít k řešení nových, poněkud až neobvyklých nápadů. Pohrajte si s různými možnostmi a nejlépe po 14 hodině vyberte ty, které vám zajistí úspěšnou budoucnost. Rutina nevede k ničemu, po čase jen k únavě a špatné náladě. Zapalte v sobě jiskřičku spontánnosti a následujte sebe sama.

 

15.1.2019
V úterý můžete být svědky zvláštních situací, ve kterých nebudete moci nic změnit, zkrátka se mají stát. Máte však svobodnou volbu, jak na ně reagovat. Buď s klidnou myslí přijmete, že je vše jak má z nějakého důvodu být a nebo výbuchem emocí a dramatickým chováním podpoříte stres a vykolejení u sebe i ostatních zúčastněných na hodně dlouhou dobu. Myslete na své zdraví a podporujte imunitní systém nejen vitamíny, ale převážně pohodou a přijetím života a jeho cyklickému běhu.

 

16.1.2019
Ve středu se zaměřte na sebe, i když si myslíte, že se máte a cítíte dobře. Dovolte si přiznat, že je něco, co vás trápí nebo bolí, jen jste to zasunuli do nejspodnějších šuplíků. Buďte sami k sobě upřímní. Dnešní den je léčivý, vše bolestivé vychází na povrch a vy máte možnost se k tomu buď odvážně postavit, pochopit proč se to či ono stalo a uzdravit se navždy a nebo to opět někam zastrčit, s tím, že se nic nezmění.

 

17.1.2019
Ve čtvrtek bude nejčastěji používaným slovíčkem „ne“, ať už půjde o obyčejné pozvání na kávu nebo o složitější situace. Dnes nemáte potřebu se až příliš obětovat nebo být jen tolerantní a slušní. Raději dáte přednost využít čas svým vlastním způsobem. Trpělivost je u konce a vy se tak konečně dokážete zbavit něčeho dlouhodobě obtěžujícího (úkolu, povinnosti, člověka…). Večer budete vnímat velkou úlevu, svobodu a novou sílu a nadšení.

 

18.1.2019
V pátek víc než cokoli oceníte teplé slovo a pochopení. Avšak doufání v něžnosti či ocenění vás však mohou dostat do kruhu přílišného snažení a tlačení na někoho, kdo je tímto zahnán do kouta a ono očekávání vám nakonec splní jen z povinnosti. Položte si pak otázku, zda je to pro vás opravdu uspokojující, když někoho přinutíte k určitému chování. S moudrým a zodpovědným jednáním můžete vztah ještě více prohloubit a zkvalitnit.

 

19.1.2019
V sobotu se příliš nepřemáhejte ani v práci ani ve sportu, ale raději co nejvíce relaxujte a odpočívejte. I sebemenší spánek po obědě vás nabije na týden dopředu. Snění, proplouvání ve fantazii jiných světů, vybájené reality a nebo romantiky pro vás dnes bude opravdu potěšením. Je možné, že se nečekaně setkáte se starým známým a nebo s kým jste dříve sdíleli vzájemné sympatie. Možná pak pro vás bude snadnější ukončit současný nefunkční vztah.

 

20.1.2019
V neděli na váš čeká práce a zvýšený výdej energie. Proto se cíleně zaměřte na konkrétní činnosti, které dovedete až do konce. Udělejte si pořádek ve všech účtech a současně se podívejte, jestli vám někde peníze neutíkají. Pocítíte-li více únavy zjistěte, co je toho příčinou. Bolesti, ztuhlost krku nebo chronické neduhy mohou být z dlouhodobě neřešených pracovních či partnerských problémů.0 hlasů
Vaše hodnocení