Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Spalující úterý, bohatá středa a sobota s přáteli

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 06.05.2019, 10:55 | 06.05.2019, 10:55 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

6.5.2019
V pondělí rozlišujte vnitřní svět prožitků a vnější realitu. Nepoddávejte se smutkům a lítostem, neobviňujte sebe ani nikoho jiného za něco, co se nepovedlo. Spíše otevřete srdce a s laskavostí k sobě i k druhým najděte cestu ke zlepšení, k radosti a spokojenosti. V tomto týdnu je možné najít svou životní lásku, ideálního partnera či přítele, duální duši znějící na stejné vlnové délce.

 

7.5.2019
V úterý budete stále poháněni neviditelnou mentální silou, která by vás, pokud ji nevyužijete, mohla nepříjemně spálit až zničit. Proto bude lepší se s ní skamarádit a vše co vás drásá, otravuje, co jste kdy nestihli, co jste dlouhodobě odkládali, uklidíte, vyřešíte, zrealizujete. Též nové nápady chtějí být zviditelněné. Zasejte semínka, abyste se dočkali rozkvetlé zahrady a chutných plodů.

 

8.5.2019
Ve středu přišel čas na dořešení finančních problémů, a i když to bude stát větší úsilí, můžete svou situaci dosti výrazně vylepšit. Někteří si dokonce budou moci dovolit něco, o čem doposud jen snili. Naskytne-li se vám větší investice, raději to velmi důkladně zvažte, detailně ověřte, uchovejte si zdravý rozum a poraďte se s odborníky. Nový zdroj příjmů naleznou ti, kteří jsou obdařeni kreativitou, uměleckým, obchodní a hereckým talentem.


9.5.2019
Silnou stránkou čtvrtečního dne je komunikace a vyzařování vaší důstojnosti a odhodlanosti. Vůbec se nemusíte obávat přijmout náročnější úkoly, místo s vyšší odpovědností, případně odklonit se od původně vystudovaného oboru a vyzkoušet si něco zcela nového. Možná vás napadne doplnit si vzdělání, což vůbec není na škodu. Pochvalte se za to, že jste se propracovali k tomu, co vás opravdu baví.


10.5.2019
V pátek si v představách vytvořte váš dojezdový cíl. Ježdění dokolečka už vás přestává bavit a tak se vynoří sny a touhy, které nemohly být z různých důvodů do současné doby uskutečněny. I přes překážky či nepochopení ostatních si půjdete za svým, což je dobře, protože vaše JÁ se potřebuje vylepšit, blýsknout se, stát se jedinečným, zářícím, a hlavně mít pocit, že je nejlepší a vyhrálo.

 

11.5.2019
V sobotu sice potkáte řadu zajímavých a přitažlivých osobností. Nakonec ale zjistíte, že vztah s nimi je jen povrchní a rádi se vrátíte k lidem, které dobře znáte. Podívejte se do kalendáře a raději si nastavte upozornění na něčí narozeniny. Myšlenky jsou totiž v tyto dny velmi roztěkané a snadno zapomenete, čemuž by někdo mohl přikládat velký důraz a problém by byl na světě.


12.5.2019
Neděle vám přichystá nejedno překvapení tím, že odkryje tajemství. Buď vyplují na povrch vaše soukromé nebo rodinné záležitosti a nebo se dozvíte něco na někoho blízkého či důležitého z vašeho okolí. Mohou se objevit problémy zaviněné špatnou komunikací a nebo zatajování z obávaného strachu záporné reakce. Můžete však zhodnotit majetek, a to tak že uskutečníte výhodnou koupi nemovitosti nebo uměleckého předmětu.0 hlasů
Vaše hodnocení