Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Starosti přijdou hned v pondělí, pořádne zatopit může středa

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 02.07.2018, 10:07 | 02.07.2018, 10:07 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

2.7.2018
V pondělí vám přibydou nějaké starosti, které naruší váš program nebo běžný život. Snažte se vše dělat jednoduše, zbytečně nekomplikujte a nekombinujte, nikam byste se tím nedostali. Přílišným přemýšlením znásobí hlava svou hmotnost a mohla by vás pak zbytečně bolet. Zaměřte své myšlenky na jasný, konkrétní a praktický cíl, naivní přání vyškrtněte.

 

3.7.2018
V úterý okouzlíte svými geniálními myšlenkami nebo přebujelým nadšením všechny ve svém okolí. Nelétejte si však až příliš v oblacích, občas bude potřeba vyvážit hlavu i nohy, též logiku a intuici nebo práci a rodinu. Nezadaným přeje štěstí na cestách. Překonejte chuť na sladké, zlenivělo by tělo a plány by zůstaly jen v myšlenkové podobě.

 

4.7.2018
Ve středu od rána hladina energie stoupá. Zažijete jen málo jednotvárných okamžiků, do života vám vejde spoustu nových informací, příležitostí či lidí, na které je však potřeba se podívat v pravém světle. Vše má dvě strany, dvě tváře, něco bude dobře skrýváno, v něčem háček. Opatrnost je na místě. Vše má původ v minulosti, jen si vzpomenout, že jste již něčím podobným prošli.

 

5.7.2018
Ve čtvrtek se do všeho pustíte s neskutečnou vervou a odhodláním. V žádném případě se nebudete chtít svazovat ani pravidly ani člověkem. Experimentování se dnes stává vzrušujícím koníčkem. I když vaše mysl překypuje bujným fantazírováním, praktické a bezpečné bude jen něco. Proto přehodnoťte začátek každého úmyslu, než abyste v budoucnu řešili následky a komplikace.

 

6.7.2018
V pátek můžete přijít k nějakému bohatství, i když to nemusí být v podobě materiální či finanční. Možná se setkáte s někým, kdo obohatí váš život, po dočtení knížky přehodnotíme dosavadní žebříček, dočkáte se toužebného otěhotnění a nebo objevíte cestu ke splnění vašich přání. Odpoledne vám pomůže a odlehčí, když si na chvíli lehnete a budete jen tak brouzdat ve své hlavě, myšlenkách a vizích.

 

7.7.2018
Sobota je úžasná na cestování a poznávání. Můžete se ale ocitnout v situaci, kdy budete odkázáni sami na sebe a nezbude nic jiného než se obejít bez cizí pomoci. V jakkoli složitější krizi však vždy ožijete a se střídáním optimistických i dramatických výstupů nakonec vše zdárně vyřešíte. Z paměti vám dnešní den nikdo nevymaže a budete na něj často a dlouho vzpomínat.

 

8.7.2018
V neděli přichází čas uvědomit si, co všechno jste se během života již naučili, co dobře ovládáte, jaké máte zkušenosti a zda se nebojíte tento potenciál už v praxi používat a mít z něj i zisky, ne jen výdaje. Můžete zažít překvapení v podobě setkání s dlouho neviděným člověkem, s nímž pak navážete přátelství, prohloubíte náklonnost a nebo mezi vámi zažehne milostná jiskra.0 hlasů
Vaše hodnocení