Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Středa nahrává rozchodům, neděle naopak novým láskám

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 03.12.2018, 11:44 | 03.12.2018, 11:44 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

3.12.2018
V pondělí se před vámi objeví jiskřičky nových možností. Pokud nebudete otálet a správně je uchopíte, můžete dobýt svět. Celým tělem vás zaplaví množství energie, nadšení a sebevědomí. Obklopte se optimistickými lidmi a věnujte se všemu, co vás zaujme. Budete-li se tomuto proudu bránit, může vás potrápit bolest hlavy či zubů.

 

4.12.2018
V úterý máte na všechno mnohem větší nároky. Zatoužíte po něčem lepším, větším, významnějším, modernějším, ať se to týká kariéry, financí, bydlení, zařízení domácnosti, možná se zakoukáte do nového auta, počítače či mobilu. Abyste v dalších dnes nelitovali, nevybíjejte si své nedostatky nebo nemožnost si něco koupit tím, že svého partnera zahrnete výčitkami a zdůrazníte jeho neschopnost.

 

5.12.2018
Ve středu budete vystaveni nečekaným proměnlivým okolnostem, což vás může zneklidnit, zatím co druzí mohou tuto skutečnost vítat. Vy tak naberete dojmu, že se najednou nemůžete spolehnout na nikoho a na nic. Dneškem se odstartují změny, které se dotknou nejvíce vztahů, vyloučená tedy není ani možnost rozhodnout se dočasně či trvale odstěhovat.

 

6.12.2018
Ve čtvrtek se k vám dostane znalý člověk nebo praktická informace, která vám pomůže ke spokojenosti a pohodě. Dnes příliš nevnucujte svou přítomnost druhým, nejdříve citlivě vysledujte, jak na vás reagují. Jedni totiž budou lačni po bohaté výměně slov a druzí naopak raději upřednostní samotu a ticho. Máte-li duši snílka a romantika, můžete svou náladou ovlivnit i ostatní.

 

7.12.2018
Klíčovým slovem pátečního dne je spokojenost. Dopoledne si každou minutou uvědomíte, co je pro vaši duši vyživující a co ne, což bude mít vliv na vaše další směřování. Nicméně nespěchejte a dopřejte si ještě čas na rozmyšlení všech kroků, protože bez bilancování a loučení nedojdete k tomu, co stojí za vaši pozornost a co už je na čase nechat plavat. Možná si tím přestane s někým doposud jistým náhle rozumět.

 

8.12.2018
V sobotu pod tlakem času a povinností nemáte téměř šanci na chvíli se zastavit a odpočinout si. Doma se pasujete na generála, někteří se sice vzepřou, ale nakonec i oni zjistí, že bez důkladné disciplíny, organizace a rozdělení úkolů byste nic nezvládli. Vše poběží v rychlém tempu, nakonec budete rádi, že vás zachrání večer a odchod do postele.

 

9.12.2018
Neděle nahrává klidu domova a být se svými blízkými. Nejraději byste v tomto svém hnízdečku zapustili na kořeny, protože cítíte další týdenní maratón před sebou. Jestliže jste sami nebo opuštěni, pak dnešní den slibuje nové setkání, seznámení, dokonce lásku v takovém prostředí, které je blízké vašim zálibám.0 hlasů
Vaše hodnocení