Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Středa plná posedlostí, v sobotu pozor na žárlivost

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 10.09.2018, 11:23 | 10.09.2018, 11:23 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

10.9.2018
V pondělí budete mít méně problémů než obvykle, pokud jasně vyjádříte svůj názor. Nemáte potřebu bojovat, ale bude-li to nutné, střetům se nevyhnete. Skvělé nabuzení, jasné myšlenky, zdravý úsudek a odvahu vložíte do projektů profesních, osobních nebo domácích. Jste schopni dosáhnout cílů, které jste nastavili sami pro sebe, a ty taky budete dnes preferovat před těmi úkoly, které vám zadal někdo jiný.

 

11.9.2018
V úterý se nenechejte ošálit nenadálou vnitřní silou a oslepit grandiózními návnadami, ať pochází z vašich vlastních zásob a nebo jsou nabízeny zvenčí. Budete si jisti, že žádná překážka vás nemůže zpomalit, natož zastavit. Avšak pozor, raději každý úsudek přehodnoťte, abyste se vymanili z pozdějších extrémně bolestivých deziluzí. Dobré nadšení však nikdy není na škodu, vše co bude spojeno s krásou, estetikou, uměním, kreativním tvořením a zábavou má zelenou.

 

12.9.2018
Ve středu vylézají na povrch posedlosti, kterých se stále držíme, i když nám nepřinášejí svobodu nebo štěstí. Materiální věci, moc a pocty můžou na nějaký čas zajistit potěšení a blahobyt, ale odvádí pryč od vlastních pocitů. Dnešní den nám chce pomoci dosáhnout rovnováhy v objektivním vidění a subjektivním vnímání, v hektičnu a klidu, rozumu a intuici, materiálnu a duchovnu atd.. Skutečná radost leží v nejniternější části duše, a tento prostor je buď palácem nebo temným vězením, záleží na vás.

 

13.9.2018
Čtvrtek vás bude touha po riziku tlačit k odvážné finanční transakci. Zláká vás vidina peněz získaná v co nejkratším čase a bez větší fyzické námahy. Abyste neutrpěli ztráty, raději zdvojnásobte opatrnost a zaměřte se na realitu a detaily. Rutina v jakékoliv oblasti vyvolá pocity frustrace a únavy, budete chtít změnit horizonty, dělat zajímavější a více kreativní práci, mít barevnější život… Pokud se v partnerství ovládnete, bude vše v pořádku, jinak by mohlo vaše momentální rozladění vyvolat rozpor, kterého byste litovali.

 

14.9.2018
V pátek podporuje vaše profesionální plány. Budete schopni jednat s taktem, připojíte se k užitečným lidem, uváženě rozložíte priority, povinnosti i čas. Vše dokážete realizovat bez velkých obtíží, ale i tak se raději držte nohama pevně na zemi a nenechejte se převálcovat nadšením a povzbuzováním ega k zavlečení do nereálných aktivit a nevděčných kontaktů. V partnerství bude nutné dojít ke kompromisům, týkající se hospodaření v domácnosti a vzdělání dětí.

 

15.9.2018
V sobotu obnovíte dialog s partnerem, rodinou, sousedy, kamarády v tom bodě, na kterém jste se někdy v minulosti zadrhli. Jenže dnes můžete stejnou situaci vidět jinak, a proto začnete projevovat více spoluúčasti s pozitivními reakcemi a optimismem. V očích milovaného se tak stanete andělem a můžete prožít vzrušující a nezapomenutelné zážitky. V opačném případě se setkáte se žárlivostí, chamtivostí, provokací a neústupností. Nechte raději promluvit své srdce i city.

 

16.9.2018
V neděli i méně citliví jedinci zaznamenají ve vzduchu zvláštní nejistotu a podivno. Aby vaše plachetnice nabrala příznivý vítr, je nutné se už dále nevyhýbat problémům, kterým čelíte. Zpomalení, nedorozumění nebo to, že vaše ego dostane na frak jsou signály, které vás mají přimět k přemýšlení, ne k boji, kritice nebo sebelítosti. Lékem na vše je dnes kouzelné slovíčko „AHA“, už vím proč se to stalo. Možná tímto vyřešíte dlouho vlekoucí se problémy kožní nebo bolesti u srdce.0 hlasů
Vaše hodnocení