Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Středa plná riskování, 1. listopadu vás dožene pravda

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 28.10.2019, 10:47 | 28.10.2019, 10:47 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

28.10.2019
V pondělí sice něco skončí, ale současně s tím i něco nového začíná. Vzhledem k novoluní ve Štíru vás mohou některé ztráty emocionálně zranit. Vaše nitro však, bez ohledu na aktuální prožívání, tuto proměnu vítá, protože se konečně zbaví jakési toxické zátěže. Jestliže si zarputile myslíte, že máte pravdu, nejlepší plán, dokonalý systém apod., pak vás dnešní den vyvede z tohoto mylného přesvědčení.

 

29.10.2019
V úterý se můžete cítit zmatení ve společnosti, ale i sami se sebou. V jednu chvíli se vám bude zdát váš život, práce, láska i nápady vzrušující a ideální, vzápětí se přehoupnete na druhou stranu a vám to bude připadat nudné, problematické a bez budoucnosti. Abyste tomuto chaosu předešli, zůstaňte soustředění na jednu činnost, při které zaměstnáte ruce. Při této zdánlivě bezvýznamné či jednoduché práci nakonec naleznete odpověď, kterou sháníte a dlouho na ni čekáte.

 

30.10.2019
Ve středu se budete pohybovat na dosti riskantním bodě. Záleží na tom, jak rychle zkoncentrujete energii a pro který směr se v danou chvíli rozhodnete. Máte šanci zdolat úspěšný vrchol, ale je i možný pád do nejhlubší propasti. Klíčem k pozitivní cestě a výhře je vidět a slyšet věci tak, jaké ve skutečnosti jsou. Lhostejnost, marnivost, domýšlivost a pachtění se za čímkoli nereálným nikam nevede, dnešek je otevřen poctivosti a čistému svědomí.


31.10.2019
Ve čtvrtek se zaměřte na čas, zacházíte s ním smysluplně? Kolik času kde, čím a s kým trávíte? Kolika problémy se neustále zaměstnáváte, namísto abyste jim předcházeli. Většina z nich zůstává bez povšimnutí ležet na tom nejtemnějším místě, přitom by se vám ulevilo, kdybyste je vyřešili. Odpoledne je ta nejpříhodnější doba otevřít chmurné sklepní prostory a na světle rozluštit všechny záhady, nesnáze i trápení.

 

1.11.2019
V pátek nezadržujte slova. Porozumění, spolupráce a pokroku dosáhnete jedině jasnou řečí. Pravda skrytá pod letitými vrstvami nedorozumění či manipulace se prodírá na povrch. Jedna vrstva odkryje část chybějících kousků i jiné skládačky a vám dojde účel celé hry. Odpoledne nahlédněte do všech vztahů, čím vás obohatily i čím zranily. Přehodnoťte také proudění energie, citů, financí v aktuálních svazcích, je obousměrné a v rovnováze? Večer se od některých lidí osvoboďte.

 

2.11.2019
V sobotu se soustřeďte na své pohodlí, potřeby a pocity. Neřešte, jak to hodnotí ostatní lidé a nechtějte se jim zalíbit tím, že se vzdáte sami sebe, své podstaty. Buď se k vám partner, rodina, přátelé přidají, protože jsou na stejné vlně, a nebo se dohodnete na individuálních programech. Stres, nepohoda a hádky nejsou vítány. Nepříjemná atmosféra by měla vliv na fyzické zdraví, křeče v břiše, špatné dýchání, bolesti nohou či snadné nastydnutí.

 

3.11.2019
V neděli prochází zkouškou soudržnost přátelství i partnerství. Pozorné sledování detailů v řeči, chování a velkorysé pochopení či nabídnutí pomoci je to, čím se máte zabývat. Soutěžení, rivalita a pokusy o převzetí kontroly nad někým jsou jen dočasně uspokojivé. Zato zasvěcení do jádra problému, hluboké bolesti nebo skrývaný strach pomůže utišit trápení vaše i někoho jiného, a navíc vás zalije pocit štěstí a možná tím odčiníte i něco vámi v minulosti vykonaného.0 hlasů
Vaše hodnocení