Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Středa přeje velkým plánům, sobota setkávání

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 28.01.2019, 11:25 | 28.01.2019, 11:25 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

28.1.2019

Pondělí může být finančně i jinak výnosné, pokud budete citlivě vnímat vedení svého vnitřního hlasu, který vás bude buď jemně pošťuchovat a nebo kvůli „hluchotě“ bombardovat. Díky naladění se na člověka nebo společnost a obratnému slovnímu vyjadřování se dokážete zapsat do myslí i srdcí. Vůbec se dnes nezabývejte kritikou a že něco nejde, ale spíše se zaměřte na přátelství, romantiku, uklidňující až uzdravující aktivity, pozitivní myšlenky a harmonické prostředí. Tím získáte energii, naději a snazší cestu.

 

 

29.1.2019

V úterý nebudete chtít být dlouho sami, potřebujete lidi, spolupracovat s nimi, popovídat si, vyměňovat si rady nebo příběhy. Pokud ležíte doma s nemocí, určitě sáhnete po mobilu nebo napíšete pár mailů. Zkrátka jen vaše mysl, televizní program nebo koukání do počítače vás nenamotivuje tolik, jako společnost druhého. Dnes raději nic nerozhodujte ani nezačínejte, nestojíte nohama na zemi, praktické a racionální uvažování chybí.

 

 

30.1.2019

Středa je ideální ke snění a vytváření si velkolepých plánů na víkend, jarní prázdniny, ale i letní dovolenou. Otevřete se více pocitovému vnímání ostatních, abyste někomu neúmyslně neublížili jen tím, že jste chladní či příliš logičtí. Naopak můžete být nápomocní svými osobními zkušenostmi. Máte-li v nějaké oblasti zmatek a nepořádek, věnujte chvíli z dnešního času k uspořádání, nejen že vám to půjde rychle a budete mít sami ze sebe dobrý pocit, ale možná i něco ztraceného najdete nebo objevíte něco tajného.

 

 

31.1.2019

Ve čtvrtek budete mít potřebu velmi silně prosazovat své názory. Udělejte raději krok zpět a zachovejte se diplomaticky, jen tímto se vyhnete hádkám s přáteli, zvláště ženami, protože by se pak mohly stát dosti nepříjemnými. Pokud se setkáte s rodiči, ani zde nevytahujte staré problémy, křivdy. Nereagujte neuváženě ani na kritiku šéfů, buďte trpěliví s dětmi, v neznámé společnosti nerozvíjejte diskuzi politickou, rasovou či náboženskou. Dnešní den podporuje ohnivou energii v boji o moc nad ostatními, ale není třeba se jí aktivně účastnit.

 

 

1.2.2019

V pátek neustávají ambice, síla ani chuť splnit co nejdříve všechny úkoly z diáře, abyste se mohli vnořit do svého vlastního světa a realizovat své sny. Tato produktivní energie je rozšířena do různých stran, je např. příznivá pro stavby a opravy všeho možného, i domácích spotřebičů, elektroniky, automobilů apod. Večer vás zlákají přátelé nebo chuťové buňky na dobrou večeři a lahodné pití.

 

 

2.2.2019

V sobotu neváhejte oslovit nebo přímo navštívit někoho, koho jste už dlouho neviděli. Vaše Já se dnes chce představit v té nejčistší podobě, laskavé, příjemné, tolerantní, citlivé a mateřsky pečující. S dnešní senzitivní energií jste schopni rozeznat to, co vašim smyslům doposud unikalo, protože se zviditelňuje rovnováha a nerovnováha mezi všemi protichůdnými polaritami v životě. Tyto postřehy pečlivě zaevidujte a v příhodný čas s nimi nějak naložíte.

 

 

3.2.2019

Neděli ovládá komunikace. Ale nemluvte jen vy, nechejte i ostatní, ale vyslovili vše, co mají na srdci. Naslouchejte jim, neskákejte do řeči, nepřerušujte nějakou činností. Jen tak vyjde najevo pravda nebo skutečná tíseň a vy tak budete mít příležitost uzdravit takový vztah, který byl poškozen mylnými představami. Takže povrchní vztahy se dnes dosti rychle rozpadnou, zato ty skutečné se stanou silnějšími. Můžete se setkat s velmi atraktivním člověkem, což však neznamená, že vmžiku zahubíte vztah současný a vybudovanou minulost.0 hlasů
Vaše hodnocení