Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Středa přinese rány, v pátek nežijte dle pravidel druhých

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 23.04.2019, 10:16 | 23.04.2019, 10:16 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

23.4.2019
Úterý je založeno na detailech. Vše co budete dělat, nad čím budete přemýšlet, co se vám mihne před očima, si zaslouží vaši pozornost. Např. kolik z vašich znalostí, názorů či každodenní rutiny je založeno na okolnostech či přesvědčení jiných lidí? Nestojí přátelství a láska na pocitech viny, nedostatečnosti nebo soupeření? Tančete na vlastní melodii a nebo alespoň na melodii dle svého výběru a uvidíte, jak budete šťastnější a efektivnější.

 

24.4.2019
Ve středu si občas můžete připadat jako v ringu. I když to bude obtížné, usměrněte v danou chvíli potřebu vrátit úder a spíše udržte přátelskou atmosféru a vyjednávací taktiku. Neberte si nic příliš osobně, protože jen tak vyjde najevo původně zkreslená pravda. Síla slov a obrazů mysli má dnes obrovskou sílu, pracujte s ní velmi jemně a svědomitě.

 

25.4.2019
Čtvrtek bude neustále v pohybu a pohyb je změna. Tudíž i to, co doposud drželo a nebo bylo netečné se uvede do chodu. Na vás je jen udělat pár kroků. Nyní můžete svůj vlastní strach, hněv či lhostejnost přeměnit v motivaci a udělat něco, aby vám to přineslo větší klid do vašeho života. Večer je plný nadšení a optimismu, společnost podobně naladěných lidí vám bude oporou.

 

26.4.2019
V pátek se buď samovolně ukončí nějaká zodpovědnost a nebo se budete chtít sami uvolnit z dlouhodobé služby. Nevyčerpávejte se nadále tím, že se podřizujete žití podle pravidel či očekávání jiných lidí. Je na čase změnit priority a definovat svou vlastní osobnost a životní prostor. Stará realita končí a to že vás zaplaví střídající se nejistota s očekáváním je jen náznak toho, že cesta vpřed má mnoho možností.

 

27.4.2019
Sobota je nadmíru sebeuzdravující. Přátelství, mír, spolupráce, nevinnost, upřímnost, láska – to jsou témata, která dnes naplno otevřete. Pokud očekáváte automatické přijetí od těch nejbližších, kladete těžké podmínky, ve kterých nemůže plynule proudit otevřenost, opravdovost a klid. Buďte
čestní sami k sobě, kolik krutých pocitů a soudů vlastníte. Tuto vrstvu bezcitnosti dnes můžete opustit a roztočit léčivou spirálu plnou barev a chutí. Dejte sbohem sebedestrukci.

 

28.4.2019
V neděli otevřete oči a nastražte uši. Získáte důležité informace od někoho a nebo něco, o čem jste nevěděli a nebo si mysleli, že je bezcenné a nemá vám co předat či naučit. Dnešek vytahuje z hlubin spoustu utajovaného, skrytého a stresujícího. Avšak vizualizace konečného výsledku nebo smyslu překoná jakýkoliv prapůvodní strach. Dopřejte si čas, abyste pochopili, co se děje a co s tím dále. Návštěva duchovního místa zharmonizuje nesoulad, posílí víru a povzbudí naděje.0 hlasů
Vaše hodnocení