Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Středa tě zasáhne, pátek přinese cestu z krize ven

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 25.06.2018, 09:28 | 25.06.2018, 09:28 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

25.6.2018
V pondělí je potřeba mít vše dopředu promyšlené a krok za krokem naplánované, vzdáleně to může připomínat vojenský režim, ale jen tak se dá tento den bez problémů a v relativním klidu zvládnout. Úřední řešení neodkládejte na jindy, udělejte si pořádek v papírech a účtech, zkontrolujte si výdaje, ukliďte stůl apod. Zaměřte se též na své tělo, zaposlouchejte se do sebe – kde a co v něm pokulhává, co mu chybí či přebývá a co vlastně chcete vy sami. Zkrátka práci na všech úrovních dnes neutečete.

 

26.6.2018
Úterý disponuje velmi kreativní energií, tudíž si s trochou fantazie vytvořte svět krásnější. Vylepšete sebe i prostředí, obohaťte svůj šatník o nový kus, barvy a vůně jsou dnešním lékem na dobrou náladu a optimistické vidění vlastní budoucnosti. Podívejte se, kolik a jaké hojnosti vás obklopují, vyměňte své slzy a trápení za tyto dary. Nebojte se být šťastní.

 

27.6.2018
Ve středu se může odehrát něco, co zasáhne to nejhlubší ve vašem nitru a zničehonic začnete přemýšlet jinak. I když to bude znamenat velký zásah do vašeho současna, případně původně zamýšlených stabilních vizí až do důchodu, tak krok zpět vám už nebude připadat z jakéhokoli úhlu přínosný. Vše, co doposud sloužilo pouze k ubíjení času, setrvačnosti nebo přežití projde proměnou. Vše nasvědčuje tomu, že bez ohledu na věk, začíná nová a prospěšnější etapa života.

 

28.6.2018
Ve čtvrtek přichází touha na sebe upozornit a vládnout, nejen sami sobě a všemu, co k vám patří, ale též druhým. Ti budou buď vděčni, že se zbavili nějaké zodpovědnosti a nebo se s nelibostí začnou ozývat, čímž může dojít i k ostré výměně názorů. Nezacházejte za hranice slušnosti, spíše se vzájemně do sebe zaposlouchejte a dojděte k mírové dohodě. Mladí, doteď závislí na rodičích, budou mít silné tlaky se osamostatnit a vybudovat si vlastní ekonomickou i bytovou nezávislost.

 

29.6.2018
Pokud vás krize jakéhokoli druhu již nějakou dobu zastavuje a nutí hledat nové řešení, pak páteční den vás dokáže zbavit stále dokola se opakujících obav z toho, že nevíte co dělat a nebo že pro novou situaci nejste dostatečně fyzicky, duševně či ekonomicky vybaveni. Objevujete své vnitřní hodnoty, které po jistých prožitých zkušenostech odpovídají vašim aktuálním potřebám a vyhovují srdci i duši.

 

30.6.2018
Sobota je naprosto svobodomyslný den, k čemu dáte svolení, to se dá do pohybu, změní, vylepší, rozhodne… Můžete dojít do cíle svého snažení, co vám dlouhodobě nevycházelo a s čím si u vás ať už „osud, hvězdy či čísla“ doposud žertovně pohrávaly. Dojdete k nutnosti oprostit se od všeho bez výmluv a okolků, zkrátka vyjdete s pravdou ven, že v tom či onom se cítíte svazováni, možná znásilňováni a takto se vám to nelíbí. Otevřený prostor v přírodě je pro dnešek tím nejlepším nabíječem.

 

1.7.2018
V neděli se můžete rozhovořit o svým citech a pocitech s někým, koho buď znáte nebo ne, ale určitě byste to do něj neřekli. Také se můžete dočkat zajímavé nabídky, odmítnout ji by byl hloupý počin. I když je pravda, že kvůli ní nesjpíše přestavíte své dosavadní fungování, ale stojí to za to. Kdybyste se rozhodli nevyužít této šance, z hlavy by vám nezmizela a možná byste si to do konce života vyčítali. Zavolejte nebo navštivte starší příbuzenstvo, jestli náhodou nepotřebují vaši péči, protože si sami nedokáží poradit, ale nechtějí obtěžovat.0 hlasů
Vaše hodnocení