Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Středa ve znamení průbojnosti, čtvrtek jako stvořený pro milostné manýry

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 21.05.2018, 10:08 | 21.05.2018, 10:08 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

21.5.2018
V pondělí se vám naskytnou možnosti, jak se ukázat v tom nejlepším světle a ve správný čas a před důležitou osobou předvést své schopnosti, díky čemuž získáte zajímavé finanční nebo jiné bonusy. Ve vztazích však harmonii neočekávejte, ale spíše boj o vítězství. Protože se tato energie ponese celé odpoledne, zasáhne nejen pracovní kolektivy, ale i členy rodiny. Proto jakékoli složitější debaty odložte po 18 hodině.

 

22.5.2018
V úterý můžete mít mnohem větší úspěch, když se nebudete bát promluvit s cizincem, i kdyby to mělo být za pomocí rukou a nohou. Váš ochotný přístup a milý úsměv neskončí určitě bez odezvy. Dnešní den je zalitý sluncem, naplněn harmonií, láskou, potěšením. I práce se pro vás dnes stane větší zábavou. Protože se až nadmíru projevuje touha po něčem úžasném, pozor na vítr v peněžence, zvláště ve vydání se za luxusní letní rodinnou dovolenou.

 

23.5.2018
Středa dává zelenou definitivnímu ukončení všemu, co se dlouhodobě vleče, včetně chronických zdravotních potíží. Mnohem více si dnes uvědomíte, kdy jste naposled měli čas na sebe a jak moc vám chybí svoboda a možnost vypnout. I v partnerství ukážete více odvahy a sdělíte nebo uděláte to, co už dlouho leželo ve vaší hlavě. Průbojnost až netaktnost nabere obrátky mezi 12-17 hodinou.

 

24.5.2018
Čtvrteční pohoda bude závislá na tom, jak se cítíte, jste spokojeni a odpočinuti. Všichni ti, co jsou unavení a naštvaní, budou více přehánět, reagovat kriticky a netrpělivě. Takže dnešek si tak trochu pohraje s naším nervovým systémem. I v lásce máte chuť zažít divoké scény, buď se pustíte do milostné aférky a nebo vyzkoušíte nalákat zpět do vaší náruče bývalého partnera.

 

25.5.2018
Páteční den je přemrštěný prací a aktivitami, ale čím blíže k večeru, tím více se budete cítit znaveni tím vším zmatkem. V tomto stavu raději neodjíždějte na dovolenou nebo na své oblíbené chaloupky. Je-li to možné, odložte cestu po 19. hodině nebo na zítřek. Ženám dnes přeje možnost vydobýt si svého muže s použitím rafinovaného oblečení nebo chování.

 

26.5.2018
Sobota touží po klidu a vyrovnanosti, nicméně bude nutné o ni každou chvíli bojovat. Snažte se přijít na to, do jakých extrémů zacházíte a je-li nutné dál v tomto pokračovat, zvláště pokud vidíte úbytek sil, kreativity či schopnosti se uvolnit a radovat. Z nepohody vám dnes mnohem rychleji vyskočí vyrážky i ekzémy. Relax najdete v posezení u vody a přísun energie zvýšíte pitím kvalitních nápojů.


27.5.2018
V neděli vás neporazí žádná událost ani člověk, naopak ze všech nepříznivých situací vytěžíte cenné zkušenosti, které dokážete hbitě a bezezbytku zhodnotit. V citovém životě to však může vypadat jako na houpačce, vinu hledejte především v nedbalé komunikaci a nerespektování osobního prostoru a potřeb. Bydlení, nevyhovující práce, problematické vztahy, kolísavé zdraví, to vše projde prověrkou, abychom docílili pozitivní změny.1 hlasů
Vaše hodnocení