Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úplněk a zatmění s vámi zamává, pak přijde vlna energie a změn

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 21.01.2019, 11:41 | 21.01.2019, 11:41 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

21.1.2019
Po pondělním úplňku a zatmění Měsíce se citlivější lidé budou ještě během dopoledne vzpamatovávat a stabilizovat, ale odpoledne se už nese v duchu nové energie, plánů a většího sebevědomí i rozhodnosti. Nezalekněte se a necouvejte, pokud se vás někdo z okolí bude snažit uvést do nějaké zmatenosti či pochybnosti a nebo z nadšené a optimistické vize a nálady do pesimistické beznaděje. Díky ranní transformaci byly vyčištěny chyby a některé bloky ve vašem systému a proto, jste-li si jisti svou myšlenkou, rozhodnutím, nenechávejte se nikým odradit.

 

22.1.2019
V úterý vás pohon s nadšením neopouští, jen odpoledne by vás mohly ovlivnit emocionální myšlenky natolik, že byste se kvůli nesoustředění se na danou činnost dostali do problému. Mezi 12 až 16:30 hodinou se rozhodně vyplatí opatrnost a klid. Procházíte-li duševním napětím již delší období, pak uvedené časové rozpětí je velmi příznivé a nápomocné k návštěvě specialisty a terapeuta. Od 19:30 do půlnoci je možné seznámení, ať osobně nebo náhodně na seznamce. O náhodu se však nejedná, jako by to bylo někde někým řízeno.

 

23.1.2019
Středa nabízí příležitosti k vylepšení nebo pokroku v práci a kariéře. Najděte originální nápady nebo řešení, které se dají okamžitě uplatnit v praxi. Tímto všechny ohromíte a nejen to, zvýšíte i zájem a nadšení ostatních v týmovou spolupráci. Dnes nic neodkládejte, potřebujete-li něco zařídit, koupit, reklamovat, tak to udělejte, protože se pak budete cítit skvěle, volně. Pokud jste uvažovali o přestavbě bytu, stavbě domu nebo zadání zahradního projektu, je čas začít.

 

24.1.2019
Ve čtvrtek se zastavte. Pravděpodobně pocítíte určité pochybnosti související s pracovní situací, ale budete mít tendence dramatizovat i vztah, rodinné poměry, svůj život, finanční stránku. Tato frustrace je pro dnešek normální, zbytečně neničte sebe ani ostatní, ale věřte ve skryté síly, které vás velmi opatrně někam posouvají. Vytrvejte a sledujte, případně zadávejte jen běžné praktické pokyny. Buď dnes nebo díky dnešku se velmi brzy objeví nečekané překvapení.

 

25.1.2019
V pátek se více zaměřte na přátelé, spolupracovníky i členy rodiny. Vy sami dnes můžete díky vlídnému a přátelskému chování zlepšit vztahy ve všech oblastech. Dokonce i když máte pocit, že je váš názor správný, odložte urputnost a tvrdohlavost. Se vstřícným, tolerantním a srdečným postojem si takto dokážete získat respekt, pak budete vyhledávání kvůli radě, pochopení a klidu. Možná někomu pomůžete najít dobrou práci, vhodné vzdělání nebo i skvělého partnera.

 

26.1.2019
V sobotu můžete být upozorněni na blížící se právní postup, který se týká vás a nebo vašeho blízkého. Pokud máte už nyní v běhu procesy, které souvisí se zákony, postarejte se o to, abyste se do tématu zahrnuli všechny detaily, i když vám osobně přijdou přirozené, zbytečné nebo hloupé. Touhu po lásce, ideálních a čistých vztazích vám dnes může narušit konfrontace s někým blízkým. Díky tomu pak učiníte rozhodnutí, že některé vazby pro vás již nejsou žádoucí.

 

27.1.2019
V neděli zaměřte svou pozornost na dlouhodobé plánování a realizaci těch aktivit, které v budoucnu přinesou úspěch, prospěch nebo pocit ukotvení, jistoty a spokojenosti. Proto je možné, že vám dnes bude více vyhovovat přemýšlení o samotě a zrušíte setkání s přáteli nebo příbuznými, kteří tak budou potřebu vám sdělit, že se jim vzdalujete. Romantika dnes také není nijak zvlášť důležitá, ale pokud se s někým nějakým způsobem podílíte na budoucnosti, pak se vaše city ještě více prohloubí a vazba se stává silnější a propojenější.0 hlasů
Vaše hodnocení