Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

Numerologie: Úterý bude dnem vítězství, pátek vás odvaha dovede blíž vašim snům

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 04.11.2019, 10:14 | 04.11.2019, 10:14 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

4.11.2019
Pondělí nabízí mnoho aktivit, výzev, nových zájmů. I při tom všem se však nezapomeňte zajímat o druhé, naslouchejte jejich radostem, trápení, představám, plánům a nabídněte svou myšlenku či jinou pomoc. Vzdělávejte se, spolupracujte, ale současně otevřete oči i srdce něžnosti, kráse, soucitu. S diplomatickým a jemným přístupem uděláte pár zásadních rozhodnutí.

 

5.11.2019
V úterý potřebujete zažívat pocit, že za něco bojujete, dobýváte a hlavně vyhráváte. Dnes budete chtít být všude první, aby vás všichni viděli a slyšeli. Každý se promění v buldozer a ten bude tlačit ve svém zájmu konkrétním směrem. Pokud netoužíte zažívat nepříjemné srážky s těmito kolosy, nechejte je projet kolem vás. Trpělivě a s klidem v duši sledujte běh dnešního dne, vytvořte si vlastní názor i následný směr vaší cesty.

 

6.11.2019
Ve středu se vám naskytnou neobvyklé možnosti v pracovní oblasti. Možná zatoužíte nalézt duální duši, ideálního partnera, protože současný partnerský vztah je chápán jako kamarádská výměna. Vyjasněte si vztah k vlastním rodičům. Aby se vaše energie brzy neunavila, oddávejte se uzdravujícím účinkům barev a zvuků a dopřejte si jako relaxaci protahování těla či tanec.

 

7.11.2019
Čtvrtek je dosti sentimentální a lítostivý. Abyste neupadli do chmurných myšlenek, buďte s někým, s kým je vám dobře – partner, děti, kamarád/ka, pes, kočka….. Povídejte si, najděte společnou aktivitu. Odpoledne je otevřené hravosti, objevte v sobě dětskou duši, radujte se, tvořte, nadchněte se pro něco. Při větších investicích si dopřejte více času na rozmyšlenou a vyslechněte rady znalců, aby vám neunikly některé důležité detaily.

 

8.11.2019
V pátek najděte odvahu ke zdolání svého snu a nebojte se maximálně využít svých darů, např. skvělé komunikace, humoru, optimismu, citu pro estetiku, sdílení, naladění se, šarmu, krásného úsměvu… Nenechávejte nic náhodě, ale sami se chopte iniciativy. Ve vztazích prožijete během dne vášnivost, náruživost, výbušnost i dramatické výstupy, večer je usmiřovací, přátelský a romantický.

 

9.11.2019
V sobotu neutíkejte před sebou, problémy nebo před někým. Pokuste se jednotlivým střípkům porozumět jako celku, pak bude jednodušší vše uvést do rovnováhy, ustálit sami sebe v neustálém promílání myšlenek, pocitů a jednou pro vždy dané téma vyřešit. Možná se rozhodnete odstěhovat, změnit práci či vztah. Ať se dáte na jakoukoli novou cestu, dělejte vše tak, aby jste byli souladu s vaším srdcem i svědomím.

 

10.11.2019
V neděli se projevujte zcela sami za sebe, nemáte potřebu nikoho napodobovat a nebo se přizpůsobovat. Přemýšlejte a hledejte důvody, proč se to či ono ve vašem životě přihodilo a k jakým změnám vás tato situace nutí. Při používání nohou, rukou a pravidelného dýchání se vám konečný výsledek seskládá daleko dříve. Abyste mohli udělat krok vpřed, je dobré vzdát se citovému lpění na živém i neživém.0 hlasů
Vaše hodnocení