Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý bude náladové, v sobotu pozor na vychloubání

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 16.09.2019, 11:19 | 16.09.2019, 11:19 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

16.9.2019
I když budete mít v pondělí sílu a energii na rozdávání, neuškodí být ve svém konání i mluvení trochu více zdrženliví a trpěliví. S neunáhleným činem či výrokem byste si mohli natropit více škody než užitku. Odpoledne se potkáte s člověkem, který vám něco nabídne a vás tento návrh zaujme natolik, že si o něm budete chtít večer v blízkém kruhu rodiny popovídat.

 

17.9.2019
V úterý si můžete připadat unavení, nespokojení, nálady i bolesti těla se budou každou chvíli střídat. Abyste tyto projevy zmírnili a nebo se jim vyhnuli, nečiňte na sebe nátlaky, nemučte se, že něco musíte. Jakmile se dostanete do stresu, zmatku, zklidněte se dýcháním a chůzí, případně vypitím sklenice vody. Cokoli dnes uděláte pro své zdraví, fyzické i psychické, má stoprocentní účinek.

 

18.9.2019
Středa se hodí k uzavírání smluv, k dokončení vlekoucích se jednání, i soudních, k vyříkání si nejasností. A současně zvládnete přemýšlet o budoucnosti, co dělat, jakým způsobem něco vylepšit, do čeho investovat, nemine vás též myšlenka na studium, buď vaše nebo dětí. Pokud jste dospěli k závěrům, pak se k večeru budete cítit jako znovuzrození, klidní, nabití a natěšení na další dny.

 

19.9.2019
Ve čtvrtek, můžete-li, vezměte si dovolenou a vyrazte na prodloužený víkend. Pokud zůstanete v práci, pak střídejte pobyt v uzavřeném prostoru s pochůzkami. Jen tak udržíte vyrovnaný stav a nebudete jednat zmateně, zapomínat na něco a následně hledat výmluvy. Pokud se cítíte sami, pozvěte někoho na schůzku, nebojte se oslovit na ulici nebo seznamce toho, kdo vás upoutá.

 

20.9.2019
Pátek byste raději trávili buď nicneděláním, spaním nebo aktivitami, které provádíte s chutí a působí na vás blahodárně. Zvláště dopoledne budete mít potřebu utéct od všeho, co vás svazuje, nebaví a co považujete za nedůležité či přihlouplé. Odpoledne se oddejte relaxaci, kráse, romantice. Každá povinnost nebo nutnost řešení vás zažene do kouta, pokud tedy můžete, odložte to na jindy.

 

21.9.2019
Sobota přeje všem těm, kteří si rádi hrají, baví se a jsou zvídaví. Nuda není na programu dne. Při setkání s rodinou či přáteli nevytahujte staré problémy, nechte je zavřené ve skříni a raději se věnujte zábavnějšími okruhu témat. Soutěživost nasměrujte do her sportovních, mentálních či kreativních, jen tak se vyhnete těm, kteří mají potřebu se poměřovat, vychloubat nebo vyčítat.

 

22.9.2019
V neděli jsou příroda, rodina a milující partner tím nejlepším multivitaminem. Komu toto schází, pak bude hledat náhražky, buď v práci, organizováním a zaměstnáváním někoho, v neustálém stěžování si na nedostatky anebo tláskáním a přejídáním se. Pokud vás napadne, že by vám vyhovovala společnost zvířátka, pak neváhejte, vyberte si ho a rovnou pro něj jeďte, stane se z vás nerozlučná dvojka.0 hlasů
Vaše hodnocení