Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý je čas velkých cílů, v sobotu pozor na ubližování sobě i druhým

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 22.10.2018, 11:01 | 22.10.2018, 11:01 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

22.10.2018
Pondělí je naplněno ženskou energií, ve které se daří flexibilitě, diplomacii a porozumění. Nechtějte logicky pochopit, proč máte konkrétní pocit a nebo že vůbec něco cítíte. Dnešní den napomáhá fyzickému i emocionálnímu uzdravení a podporuje partnerství vytvořené na stejné úrovni. Kultivujte krásu, rovnováhu a harmonii ve vás a kolem vás. Užijte si kdo jste, s kým jste a kde jste, v popředí by nemělo být co máte a čeho jste dosáhli.

 

23.10.2018
V úterý máte ambice pracovat. Používejte svou energii a nadšení konstruktivně. Vyvarujte se zneužívání vaší moci a konání ve svůj prospěch bez zohlednění ostatních, kteří mohou mít v plánu jinou práci nebo odlišný program. V těchto situacích by se hned na začátku objevila agresivita a emocionální výbuchy na verbální úrovni. Dnes je dobrý čas na to, začít budovat něco stabilního a trvalého v souladu s vašimi nejvyššími cíli.

 

24.10.2018
Ve středu se budete muset často ujišťovat, že nejste hlavou v oblacích a stojíte pevně nohama na zemi. Jen tak můžete učinit inteligentní rozhodnutí. Začínáte shromažďovat své síly. Často budete mít na výběr dvě možnosti, ale prospěšná bude jen jedna. Tu pak s kreativní snahou dovedete do bodu, kdy se vám zpětně dostane daleko více, než jste původně mysleli. Je na čase dokončit plán, na kterém jste již nějakou chvíli pracovali.

 

25.10.2018
Čtvrtek předurčuje impulsivitu, která pochází z nadměrné velikosti obrazu sebe sama. Nedělejte ze sebe něco většího, moudřejšího, hlasitějšího…, aby vás to dříve či později nesemlelo. Se správnou mírou věcí a zdrženlivosti uvidíte a pochopíte rozdíl mezi pošetilostí a moudrostí. Dnes je zesíleno pokušení manipulovat s ostatními a snažit se získat jakékoli výhody pomocí duchovních učení. Buďte ostražití, zesilte svůj čich nebo intuici, pozorujte a rozlišujte mezi přáním ega a vůlí vyšších sil. Ochráníte se tím od vlastních ztrát.

 

26.10.2018
V pátek řekněte jasně, konkrétně a bez obav, co potřebujete říct ostatním. Neztrácejte se v detailech, které by odpoutaly pozornost od hlavního tématu, a navíc je ani nikdo nevyžaduje. Přichází k vám mnoho nápadu. Systém výběru si ulehčíte tím, že se moudře zaměříte na své vlastní talenty, vědomosti a zkušenosti. Tímto vám neproteče šance mezi prsty a zaslouženě si vychutnáte úspěch nebo finance.

 

27.10.2018
V sobotu používejte své síly rozumně a respektujte pravidla, která ukládáte ostatním. Máte potřebu být užiteční, ale s přeháněním byste překročili bod, kterým riskujete tělesné i emocionální ublížení sami na sobě, ale též na druhých. Nehrajte si s ohněm, ani chladnější počasí nedokáže ulevit způsobeným „popáleninám“. Snažte se dnes být partnerem pro dialog, mluvte jasně, správně, s citem a na dané téma. Rozdávejte lásku nejen lidem, ale i zvířatům, která jsou dnes citlivější.


28.10.2018
V neděli vyrážíte se svým koněm na divokou jízdu. S extrémní silou a rychlostí buď jedete pro vše nové a neokoukané a nebo ji vložíte do likvidace všeho starého, nefunkčního a stereotypního. Cílová vize je získání svobody zbavením se zátěží, buď útěkem nebo úklidem. Nejvyšší psychický tlak dnes padá na hlavu. Uklidněte a vyčistěte svou mysl nejlépe v otevřené krajině. Tam najdete duchovní blaho, usmíření a porozumění a objevíte svého diplomata bez kritických poznámek a poňoukání.0 hlasů
Vaše hodnocení