Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý nepřeje zdraví ani budoucnosti, pánek navrátí důvěru do vztahů

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 12.11.2018, 12:24 | 12.11.2018, 12:24 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

12.11.2018
V pondělí očekávejte zvýšenou aktivitu nejen v zaměstnání, ale také se konečně „dokopete“ k těm činnostem a zařizováním, které jste donekonečna odkládali. I když často pod tlakem, nakonec se přese všechno bez nejmenších problémů přenesete. Na povrch vystoupí vaše skryté, zadržované kvality, které neujdou pozornosti důležitým lidem. Ve vztazích se však mohou objevit drobné neshody, ale nic fatálního.

 

13.11.2018
Úterý se otevírá více oblasti intelektuální než manuální, tudíž vzdělávání či jakékoli vstřebávání informací je pro dnešek spíše zábavná hra než stresující zátěž. Na odpoledne si neplánujte aktivity fyzicky náročné a nebo rozhodující o vaši budoucnosti. Čísla nepřejí poklidnému běhu událostí, jsou naopak úrazová. Nespěchejte, snažte se udržet rozumné tempo a každou chvíli zkoordinujte pohyby těla s myšlením.

 

14.11.2018
Ve středu můžete být zaskočeni bezohledným a arogantním jednáním druhých, protože dnešní den má v sobě příliš bojovné energie. Všímejte si též svého vlastního chování, střídání nálad a protichůdných pocitů. Je důležité, abyste od sebe neodradili své nejbližší lidi kvůli neuváženým slovům, gestům apod. Nejlépe se budete cítit venku mimo kancelář, obchody, město. Tady se uklidníte, lépe se soustředíte, vyberete nejvhodnější možnosti a dokážete učinit zásadní rozhodnutí a dosáhnout opravdu něčeho velkého.

 

15.11.2018
Ve čtvrtek se nepoddávejte rozpolcenosti, ať už vychází z vlivu podzimního šera a nebo z toho, že se něco nevyvíjí dle vašich představ. Můžete-li, často odpočívejte a nabírejte síly do budoucnosti. Dnešek je silně zaměřen na svědomí a morálku, vše co se bude vymykat správnosti, se vás nějak dotkne. Proto budete cítit jako důležité zapojit se do narovnání situace, buď okomentováním, souzením nebo aktivní účastí na příslušném místě.

 

16.11.2018
V pátek velmi oceníte klid, pohodu, domov, rodinu, přátelé a ty, kteří jsou k vám loajální. Pokud vás čeká důležité osobní rozhodnutí, ať zvolíte jakoukoli variantu, počítejte s tím, že vás ti nejbližší nezklamou, naopak podrží. Možná se touto situací opět setkáte s někým, kde byla vzájemná důvěra kdysi něčím narušena a dnes se s větší hloubkou citu a přátelství znovu spojíte. Dnešní citlivost má mít vliv na teplotu těla, které bude spíše zimomřivé. Pozor na nachlazení od nohou, i k večernímu gaučovému odpočinku se vyplatí příjemně teplé ponožky nebo deka.

 

17.11.2018
Sobota dodává sebedůvěru, inspiraci, energii k budování trvalých hodnot. Vnitřně toužíte vyhrát, být nejlepší. Kéž by se našel někdo, kdo ocení vaši snahu, odvahu, dílo… Pokud se takový někdo najde, přijměte jej se vší šlechetností, ale raději tuto scénu neočekávejte. Vše, pro co se dnes rozhodnete, dělejte se zdravou vznešeností pro sebe. Problém může nastat, setkáte-li se s dominantní osobou, která měla na vás do té doby značný vliv. Dnes se však nebojíte vstoupit do otevřeného konfliktu a stát si za svým.

 

18.11.2018
V neděli se budete snažit být k druhým velmi pozorní, laskaví a uspokojit každé jejich přáni. Převezmete na sebe též povinnost řešit za ně ty problémy, před kterými utíkají a nebo je s jistou dávkou vychytralosti přehodí na vás. Nezanedbávejte však především sami sebe, nepodřizujte se jen potřebám druhých, velmi by vás role oběti či mučedníka vyčerpala. Osamělé ženy dnes vyzařují magickou energii, která k sobě dokáže přitáhnout tu správnou polovičku.0 hlasů
Vaše hodnocení