Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý přeje pohovorům, ve čtvrtek se naučte říkat ne

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 17.12.2018, 11:23 | 17.12.2018, 11:23 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

17.12.2018
Během pondělního dopoledne se buď sami pro něco rozhodnete, učiníte zásadní krok a nebo vám do cesty přijde tak lákavá nabídka, že byste byli hloupí ji odmítnout. Odpoledne můžete realizovat vše, o čem již dlouho sníte či plánujete. Úspěšní budete především ve smělé komunikaci a bližším
navázáním hovoru s osobou, která Vás zajímá. Bez ostychu jí pak někam pozvete, vyznáte city, svěříte se či se omluvíte. Večer přeje romantice, otevřete své srdce dokořán.

 

18.12.2018
Úterý je dynamické, systémové a v mnoha směrech inspirativní. Nepropásněte šance např. oslovit konkrétní osobu, ukázat své schopnosti, jít na pohovor, zapsat se do školy či kurzu … Zabodujte nejen u ostatních, ale pocit vítězství mějte hlavně sami se sebou. A taky se za to náležitě odměňte. Vnímejte pozorněji vše, co se kolem vás děje a nebojte se použít a využít jakoukoli maličkost ve svůj prospěch.

 

19.12.2018
Středa je aktivní a mentálně nabuzená. Nápadů bude tolik, že je nestihnete všechny zaznamenat. Přichází však také čas na řešení minulosti. Vše nedokončené a nevyřešené se začne zviditelňovat a vám se tím nálada nezlepší, naopak začnete být agresivnější a kritičtější vůči všemu. Uvědomte si to dřív, než vám vaše vlastní destruktivní síla zničí přístroje doma či v kanceláři.

 

20.12.2018
Čtvrteční den bude častokrát velmi chaotický navenek i uvnitř vás. Abyste se příliš do všeho nezamotali, je nutné začít co nejvíce používat slovíčko „NE“. Tím, že něco odmítnete, vyhodíte, skončíte…, zjistíte, jak snadněji se vám dýchá. Vše, co jste doteď vnímali jednostranně, můžete nakonec pochopit z jiného úhlu pohledu a odlehčit tak svému srdci, duši či svědomí.

 

21.12.2018
V pátek se hlásí o slovo srdce a jeho touha po naplnění radosti a citů. Věnujte péči sami sobě, přehodnoťte vlastní pocity, vyzkoušejte nové vůně, jídlo, kosmetiku… Experimentujte a vnímejte, co a nebo kdo vám je příjemný a naopak. Vše, z čeho je vám smutno nebo těžko, byste měli vypustit ze svého života. Odpočívejte, relaxujte, ale také pátrejte, čím se můžete opět zažehnout, abyste byli veselí.

 

22.12.2018
V sobotu vás popadne nutkání uklízet a potřeba rychle se něčeho konečně zbavit. Zjistíte, čím vším jste obklopeni, kolika zbytečnými věcmi, lidmi, kteří z vás jen čerpají, myšlenkami, které vás zahlcují. Chopte se iniciativy, nebojte se vše přeorganizovat. Budete-li přeci jen chtít zůstat v dosavadních zaběhlých kolejích, pak vše okolo i vy sami budete příliš těžkopádní a stále vám budou stavěny překážky do cesty.

 

23.12.2018
Neděle je činorodá a plná netradičních myšlenek, úmyslů i aktivit. Věnujte se všemu, co budete dělat s radostí, příp. nějakou výzvou. Buďte s lidmi, se kterými se cítíte dobře, uvolněně, nemusíte se přetvařovat a jen investovat energii. Pozor na zbytečné diskuse, výčitky, necitlivé chování a nebo diktátorské sklony. Krátká vycházka venku v přírodě vás uklidní, protože tam vám nebude nikdo vyčítat vaše chyby a omyly.0 hlasů
Vaše hodnocení