Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý přinese důležité setkání, čtvrtek změny

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 18.06.2018, 09:22 | 18.06.2018, 09:22 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

18.6.2018
Pondělí dává sílu dotáhnout svou myšlenku, či už rozjetou činnost do konce. Nejspíše budete muset čelit různým nedorozuměním na pracovišti nebo doma s pocitem nedostatku svobody, snad i nespravedlnosti. Tuto situaci rychle přehodnotíte, a buď se nenecháte odradit a nebo jejich pohled rozumně uznáte a bez výkyvu dalších emocí pokračujete dále.

 

19.6.2018
V úterý vás popohání touha vyhrát, jako byste cítili, že vám někdo šlape na paty a konkuruje, ať v práci nebo v partnerství. Setkáte se s novými lidmi, kteří vám můžou pomoct prosadit vaše zájmy. A možná, se mezi nimi najde takový, kdo se v budoucnu stane vaším partnerem, životním, pracovním či obchodním. Jako bonus si plňte svůj sen z dětství, na který jste si doposud netroufli.

 

20.6.2018
Středa přináší smířlivost, pracovitost, vytrvalost a lepší porozumění s lidmi. Zasáhne-li vás přeci jen jakákoli stresová informace nebo situace, najděte nerušené místo a párkrát se nadechněte, vydechněte, čímž znovu naleznete bystrou mysl a pevnou půdu pod nohama. Trávení je dnes obzvlášť citlivé, jezte jen když máte hlad a nejlépe s vynecháním sacharidů. S lehkým pocitem v břiše, a tím i v hlavě, budeme mít chuť se jít večer pobavit do společnosti.

 

21.6.2018
Ve čtvrtek se dostanete do stavu, kdy vám současné a pevně zajeté nebude vyhovovat. Tato nespokojenost, ať faktická nebo jen smyšlená, vás bude poňoukat k nějaké revoluci ve vašem životě. Nejvíce se to projeví v partnerském životě, kdy vás i miniaturní drobnost může vykolejit, což může mít následek pokušení milostného dobrodružství s někým jiným. Tato energie je však jen přechodná.

 

22.6.2018
Pátek se kroťte ve slovech i činech, uvědomte si před kým a co děláte. Bezhlavým konáním byste si ztížili své postavení, možná u upadli v nemilost. Po zdravé úvaze ukažte své nejlepší kvality na správném místě i v čase. Tímto se ocitnete v prostoru mezi dveřmi, za zády současné a minulé, i když jisté, a před nosem lákavá až omamná chuť neznámého, zatím nejistého, ale naplňujícího. Jestliže to takto ucítíte, pak už není krok zpět.

 

23.6.2018
Sobotu věnujte pozornost svému zdravotnímu stavu. Tělo bude vystaveno mnoha zkouškám, a vy jen buďte na příjmu, protože pak dané obtíže dokážete rozpoznat jak z fyzického, tak psychického hlediska a poté se jich zbavit. Přejídáním a přílišnou pohybovou aktivitou, či naopak pasivitou byste jen unikali před zásadními procesy ve svém životě. Nevyčerpávejte se prací na něčem jiném, bojem ani únikem, buďte v plném kontaktu sami se sebou.

 

24.6.2018
V neděli se zvedá vlna citu a hlásí se o slovo vztahy. Dnešní den vás chce přimět k rozeznání v čem žijete, jestli vás spojuje láska, přátelství, jste rovnocennými partnery a nebo jde jen o soužití z nutnosti, rozumu, kde vítězí manipulativní a chamtivý boj o prvenství. Co na to říká vaše srdce? Lebedí si v růžové vatičce a nebo cítí bolest? Je na čase vyléčit všechna jeho zranění.0 hlasů
Vaše hodnocení