Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý přinese nejen sexuální revoluci, v pátek pozor na nevěru

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 06.08.2018, 09:04 | 06.08.2018, 09:04 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

6.8.2018
Od pondělí se zviditelňuje vlna omezující energie, která poleví v sobotu, ale jen na pár dní, protože do konce měsíce se objeví ještě jednou. Tím, že se budeme muset někde v něčem podrobit až obětovat, rozpohybujeme kolo osudu. I když to nebývá lehké, nebraňte se, nevysilujte se bojem. Časem by se energie nahromadila a ubírala více sil. Sledujte tyto procesy u sebe i jiných jako na divadelním představení, omezenost na jedné straně rozšíří na druhé straně vědomí a smysly, kterými si pak zjednodušíte proces transformace.

 

7.8.2018
Úterý překračuje hranice zaběhlého smýšlení o lásce, partnerovi i sexu. Buď zůstane vaše hormonální bouře jen v mysli a nebo se ji odvážíte v praxi vyzkoušet. Pokud jste a nebo se v partnerství cítíte single, pak máte vysokou šanci potkat velmi přitažlivý protějšek. Dovolená u moře, poznávací zájezd nebo společenská akce tomu všemu jen napomůže.

 

8.8.2018
Ve středu naplánované akce a nebo životní stereotyp může být v jednu chvíli rozfoukán do neznáma. Protože silou vůle ani prskajícím či manipulativním jednáním nic nezmůžete, nezbývá než se pružně přizpůsobit aktuálnímu místu, času, situaci a vymyslet alternativní kroky a plán. Jestliže vsadíte na svou intuici, dobrovolně pak odhodíte do koše mnoho zatěžkávajících nesmyslností, kterými jste se doposud obklopovali nebo řídili.

 

9.8.2018
Čtvrtek vás posílí až extrémní energií, tudíž budete mít nutkavou potřebu ji někde uplatnit. Pak záleží jen na vás, jak s ní naložíte. Buď ji dokážete soustředit a smysluplně zacílit, takže začnete něco organizovat, zdokonalovat, plánovat, realizovat, přesouvat apod. A nebo ji budete zmateně vydávat různými směry, ale ani jeden nebude účelový. Třetí varianta je, že sílu vložíte jen do svého ega a začnete se předvádět, nařizovat nebo kritizovat, ale mějte na paměti, že tato chvástací energie je jen pro dnešek.

 

10.8.2018
Pátek touží po svobodě, svobodném životě, uvažování, rozhodování, citech … Nemáte potřebu se vázat na někoho nebo něčí pravidla i systém, a o to více vás fascinuje experimentovat a něco porušit. Nemusíte to přehánět až do krajnosti a ocitnout se mimo zákon, ale překonat jisté omezující vlivy, které většinou začínají v myšlení a chování. Vymknout kontrole se může zvědavost na poli seznamování, flirtování a nevěry.

 

11.8.2018
V sobotu jsou v napětí dva živly – oheň a voda, což se může projevit v narušeném fungování přístrojů nebo těla, jedná se o cirkulaci, přehřívání, odtékání a výkyvy v pravidelnosti času a rytmu. S výkonností vašeho těla to dnes nepřehánějte, necítíte-li se na danou práci, sportovní či sexuální aktivitu. Zařiďte si spíše úspornější a odpočinkovější režim.

 

12.8.2018
Neděle je dnem splněných přání a snů. Vrátí se vám chuť do života, oči se rozzáří štěstím, fantazie se zdesetinásobí a odvaha vymaže všechny chmurné myšlenky. A protože budete okouzleni tím, co se s vámi děje, snadno můžete přehlédnout záškodníka, který by vám mohl blokovat nebo úplně zmařit cíl vaší cesty, třeba jen tím, že vám předhazuje povinnosti. Pokud se necháte zatlačit do kouta, nervová soustava si to však líbit nenechá a k roztržce pak není daleko.0 hlasů
Vaše hodnocení