Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý přinese rozchody, čtvrtek nové zážitky

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 09.07.2018, 10:53 | 09.07.2018, 10:53 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

9.7.2018
V pondělí převládají touhy, potřeby naplněného žití, city a emoce nad logikou a zdravým rozumem. I když víte, že cesta, kterou si vyberete nebudete lehká, stejně se pro ni rozhodnete. Pokud vaše srdce žije v prázdnotě, můžete být svedeni k jakékoliv hlouposti. Proto si raději vytvořte určitý časový prostor a důležitá životní rozhodnutí ponechejte na jiný den.

 

10.7.2018
Úterý podporuje ukončování, ale vzápětí nové začátky. Pokuste se najít sami sebe, svůj směr, osobní či pracovní cíl, oblast, ve které se budete cítit dobře a bude vám přinášet potěšení. Nespoléhejte na ostatní, že vám v tomto směru pomůžou. Seberte energii a způsob k překonání všech překážek, které si často vytváříte sami svými pochybnostmi, představou o dokonalosti…

 

11.7.2018
Ve středu vás sice povinnosti a okolnosti přinutí k aktivitě, v pozadí však čeká srdce na jakékoli naplnění, ať to bude úžasným partnerem, skvělým setkáním s přáteli, uměleckým zážitkem a nebo tím, že jste sami se sebou spokojeni, se svým životem, vzhledem, profesí… Dovolte si to, po čem vaše nitro již nějakou dobu touží a nebo co vám zčistajasna přilétlo do cesty a vás to zaujalo.

 

12.7.2018
Ve čtvrtek máte šanci prožít úžasné dobrodružství a poznat nové věci i lidi. Neuzavírejte se před ničím, i když některé z těchto události nepůjdou podle představ. O to více zažijete vzrušení i legrace. Je možné, že vaše srdce nečekaně vzplane, avšak vzhledem k dnešním číslům nebude mít tato láska dlouhého trvání. Nadchněte se pro cokoli, jen to berte jako součást aktuálního času, ne plánů do budoucna.

 

13.7.2018
V pátek se hlásí o slovo srdce a jeho touha po naplnění radosti a citů. Věnujte péči sami sobě, přehodnoťte vlastní pocity, vyzkoušejte nové vůně, jídlo, kosmetiku… Experimentujte a vnímejte, co a nebo kdo vám je příjemný a naopak. Vše, z čeho je vám smutno nebo těžko, byste měli vypustit ze svého života. Najděte, čím se můžete opět zažehnout, abyste byli veselí.

 

14.7.2018
V sobotu budete mít pocit, že vám narostla křídla. S odhodláním se pustíte do všeho, o čem jste již dlouhodobě snili a nebo vás to právě v tu chvíli napadlo. Může se jednat o váš osobní styl života, oblékání, chůze, mluvy atd. Budete mít potřebu se sebou něco udělat a dělat to hlavně jinak, možná na protest něčeho. Překonejte vlastní strašáky a zdolejte vrchol dříve absolutně nemyslitelný.

 

15.7.2018
V neděli by vám nejlépe vyhovovalo, kdyby se vše neslo v mírumilovném a přátelském duchu. Bohužel to ne vždy vyjde. V partnerství se možná objeví krize, už nebudete mít chuť tolerovat cokoli komplikovaného, zastřeného. Snažte se však pro svůj vlastní klid mít pocit, že jste pro zjednodušení, vyřešení a dohodu udělali maximum a při tom jste neztratili svou vlastní úctu a hodnotu.0 hlasů
Vaše hodnocení