Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý přinese sled podivností, pátek bude lítostivý

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 14.05.2018, 10:11 | 14.05.2018, 10:11 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

14.5.2018
Pondělí je nekompromisní a rázné, hlavně odpoledne. Nabídne takové situace, ve kterých jsme tak trochu zaspali a i když už není potřeba, opakujeme je stále dokola. Probuďte se a začněte usilovat o takovou změnu, díky které opět načerpáte sílu, elán, nadšení, zdraví. Nehledejte však rychlá a zkratkovitá uspokojení, která zakrátko vyprchají a opět by naskočil stav minulý. Sebeutápěním se v emocích nebo nezdarech života se nezatěžujte sami, raději se o ně podělte s odborníkem.

 

15.5.2018
Také úterý je velice průbojné, jak v pracovních, tak i osobních záležitostech. V partnerství i v ostatních vztazích mohou nastat zvláštní zmatky, které rozdmýchají emoce. Celý den se budou odehrávat zvláštní události, při kterých se vždy sejde taková skupinka lidí, která má mezi sebou něco společného. Nechtějte dojít k jasnému řešení hned teď, pochopení se dostaví později a nečekaně.

 

16.5.2018
Středa vás obdaří praktickým myšlením a navíc překvapíte sami sebe i okolí sebevědomým vystupováním a řečnickým nadáním v těch situacích, na kterých vám záleží a kde se potřebujete předvést, zviditelnit nebo dosáhnout osobního prospěchu. Jakékoli strachy dnes pustíte k vodě. Nechejte se unášet pocitem, že je vám 15, 16 let, tudíž si můžete dovolit překročit zajeté normy a chovat se tak trochu drze a jinak, než od vás očekávají ostatní.

 

17.5.2018
Ve čtvrtek se staňte mágem svého života. Buďte aktivní, udělejte vše pro to, aby se vám dařilo a zlepšila se vám nálada. Nebojte se být zvídaví a připravte si nový plán, úkol, projekt. Vytáhněte všechny své vědomosti, i když máte pocit že jsou nekompletní a použijte je ke konkrétní akci. Mějte po ruce tužku a papír, můžete zaslechnout moudrou myšlenku, která se vám může hodit. Jen pozor, abyste něco nebo někoho neztratili tím, že jste urputní, žárliví nebo máte potřebu vlastnit.

 

18.5.2018
V pátek si važte blízkosti lidí, kteří jsou vnímaví, trpěliví a ochotní snášet vaše nálady či řeči, ať už pramení z jakéhokoli vašeho neštěstí a vy se díky tomu zmítáte v náladách. Přiznejte sobě i okolí, že jste smutní, lítostiví nebo že jste se dostali do krize a máte neřešitelné problémy. Možná na vás někdo vyvíjí tlaky a nebo dlouhodobě nejsou naplňovány či vyslyšeny vaše touhy. To vše naznačuje, že byste měli začít vést energii efektivněji jiným směrem.

 

19.5.2018
V sobotu se uleví hlavě, srdci i duši, a to proto že vyřešíte spoustu problémů, které jste dlouhodobě odkládali. Možná vás napadne pořídit si, a nebo alespoň vypůjčit, novou hračku, která se pohybuje, auto, motorka, kolo….. Nevydejte se však kvůli tomu ze všech finančních zásob, je dosti pravděpodobné, že se brzy objeví nečekané domácí investice. K druhým lidem se snažte být diplomatičtí, mírněte svou impulsivnost. V citech jednejte intuitivně ne násilně.

 

20.5.2018
V neděli na všechny padne lavina přecitlivělosti a zvýší se potřeba opory a bezpečí rodinného zázemí. Žaludek, slinivka i střeva se natolik zjemní, že budou velmi rychle reagovat na všechno dění kolem vás. Psychika bude též každou chvíli něčím rozvibrovaná. K večeru se pak vše uklidní. Zapracujte na svém těle i vzhledu – můžete cvičit konkrétní partie, opálit se, změnit účes, líčení…, budete mít radost sami ze sebe, což vás energeticky nastartuje na další dny a týdny.0 hlasů
Vaše hodnocení