Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý se neobejde bez scén, v pátek přehodnoťte své plány

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 02.12.2019, 10:50 | 02.12.2019, 10:50 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

2.12.2019
V pondělí vezměte svůj život do vlastních rukou. Vše, co vám dnes probleskne hlavou, je přichystáno k rozběhnutí a zrealizování, ať se to týká zaměstnání, vztahů, stěhování či rekonstrukce domova atd. Jste připraveni zvládnout i to, že počáteční změny mohou způsobit ztrátu půdy pod nohama, bouřku doma i v práci. Pokud jste si však jisti svým záměrem, pak víte, že vás za odvážný čin a trpělivé snášení různých kotrmelců čeká odměna.

 

3.12.2019
V úterý si můžete připadat jako návštěvníci a současně herci velkých i malých divadelních scén, někdy si budete muset roli vybojovat, do jiné zase budete nuceni a někdy budete jen sledovat. Díky tomu se naučíte něco nového, což vám v budoucnu přinese užitek. A současně se seznámíte s takovými lidmi, se kterými by vás dřívější spojitost ani nenapadla. Zapracujte na svém povýšení, rozšíření obchodních kontaktů a nebo si prosaďte studium či zahraniční cestu.

 

4.12.2019
Ve středu vás události přinutí ukončit vše, čemu vypršel čas. Ze všeho starého jste stejně už jen unaveni, tak se toho ochotně vzdejte. Nelamte si hlavu nepodstatnými maličkostmi a nevrhejte se po hlavě do všech možných úkolů najednou. Vyvolalo by to podrážděnost, nálady a bolesti hlavy. Nelekejte se, pokud se během dne budete cítit rozervaní, kdy jedna část touží po klidu, druhá po dobrodružství, třetí po svobodě, čtvrtá po lásce atd. Noc bude zvláštní, sny, setkání či prozření.

 

5.12.2019
Čtvrtek vás dožene do myšlenek a situací, ve kterých se budete muset zaměřit na finanční situaci. Je třeba nastavit rovnováhu, srovnat dluhy, spustit či dořešit právní záležitosti. Vše se snažte vyjasnit, zjednodušit, zbavte se komplikovaných a nejasných věcí. Zaujměte své stanovisko a uplatněte svou autoritu. Z cesty by vás mohla svést jen vášnivá fantazie a citové vzrušení, které upozadí praktické potřeby i sebeprosazení. Zdravý rozum ustojíte díky relaxaci, umění a hudbě.


6.12.2019
V pátek můžete být rozmrzelí z toho, že na sebe máte málo času. Pak nezbývá než začít přehodnocovat. Inventurou projde celý váš diář, práce, domácnost, povinnosti, péče o někoho, finance, energie, jídelníček, zájmy, váš fyzický i psychický stav… Nic neuspěchejte ani nepřežeňte. Podělte se o své pocity, protože pohled někoho jiného vás může inspirovat ke smělé myšlence, před kterou jste měli doposud zavřené oči. Ze sedla vás pak už nic neshodí.

 

7.12.2019
V sobotu nebudete chtít být závislí na druhých, rádi si rozhodnete o všem sami. Lehkomyslně však neriskujte, semafor pro stůj a jeď uvidíte v maličkostech a jejich významu. Pro druhé se stanete vzorem a ideálem, pokud zkrotíte tvrdohlavost a vznětlivost, připustíte slabosti a city, nepodlehnete sebeklamům, dokážete rozeznat kdy trpělivě čekat a mlčet a kdy odvážně zakročit. Dbejte na své duševní potřeby, přečtěte si knížku, odjeďte na neznámé místo nebo zajímavou akci.

 

8.12.2019
Neděle je krajně přecitlivělá. Toužíte naplnit domov teplem a láskou, cítíte se zodpovědní za svou rodinu, potřebujete vnímat vášeň, laskavost, porozumění, náklonnost, uznání, vděk. Možná, že je ve vašem okolí někdo sám a přitom má stejné potřeby. Zkuste nabídnout pomoc nebo udělat radost a uvidíte zázrak. Zjeví se vám nové hodnoty, postoje, představy, vaše staré „já“ změní chování, vytlačí lpění na něčem, nahradí tíhu za lehkost a tím se promění i vše kolem vás.0 hlasů
Vaše hodnocení