Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý vám dá zabrat, před pátkem se obrňte

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 19.08.2019, 10:34 | 19.08.2019, 10:34 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

19.8.2019
V pondělí si užijte den takový, jaký se sám od sebe nabídne. Nicméně opatrnosti nikdy nezbývá, buďte mentálně ve střehu, ale do ničeho nezasahujte a s ničím nebojujte. Jen zpovzdálí pozorujte okolnosti, možnosti i překážky a s trpělivostí po kouscích skládejte strategii budoucích kroků. Je totiž na čase od něčeho si ulevit, a buď víte, co je pro vás již zbytečné, co vás tíží a trápí a nebo si to hluboko v podvědomí hýčkáte či na tom přímo lpíte.

 

20.8.2019
Úterý vám dá zabrat tím, že budete více myslet na nejbližší, čím byste jim udělali největší radost, jak vylepšili život, zkrášlili domov, a hlavně abyste na nic nezapomněli. Jenže toto je dost vyčerpávající, a i když čísla podporují zdravý stres a rychlé myšlení, není důvod abyste se strhali. Potěšte čímkoli nejen druhé, ale též sami sebe, obohaťte svou duši krásou, uměním, sentimentálními pocity nebo vzpomínáním na něco krásného, co jste kdy a s kým v životě zažili.


21.8.2019
Středa přeje více zábavě a relaxaci. I přesto se v krátkých chvilkách ocitnete jakoby mimo realitu a v myšlenkách proběhne hodnocení spokojenosti. Jak žijete? Jste či nejste šťastni? Může to být jinak? Po tomto uvědomí vás už nic nezastaví v postupném napravování té křivky, která sklouzla do mínusu, aby se opět zvedla do úrovně plusové. Se svým partnerem se snažte být v co největším kontaktu a dejte najevo, jak vám na něm záleží.

 

22.8.2019
Ve čtvrtek je ideální den na vyvážení aktivity s odpočinkem, povinností se zábavou, duševno s fyzičnem, duchovno s realitou... Jen tak dáte prostor tomu, aby se rozložilo vše nepotřebné z fyzického i emočního hlediska a aby bylo zregenerováno oslabené a vesele rozpohybováno aktivní, tvořivé a životaschopné. Velmi plodný den v projektech pracovních, osobních i rodinných.

 

23.8.2019
V pátek se životní rytmus poněkud zpomalí. Věci nebudou postupovat tak rychle a hladce, jak byste si představovali. Odpočiňte si, nenechejte si tím sebrat energii ani motivaci nabranou v minulosti. Ani nečekejte na podporu nebo ocenění, spíše se obrňte proti různých záškodnickým raráškům. Na co se můžete nejvíce spolehnout, jsou vaše vlastní intuice, předvídavost a informace, které získáte ve snech.

 

24.8.2019
V sobotu vše, co právě teď zažíváte a nebo se stalo v minulosti, obdivujte, oceňujte a buďte vděční. Rozpoznejte opravdovou kvalitu, význam nebo velikost. Považujte si toho, co máte a nelitujte se, že něco konkrétního nemáte. Nebojte se otevřít i tu část svého života, kterou byste raději ignorovali a pokud vás něco zpomalí, považujte to za příležitost vidění vlastního pokroku, jakého jste skutečně dosáhli.

 

25.8.2019
V neděli se pomalu připravuje ideální prostředí pro něco nového a pozitivního k zahájení, i když vám to právě v tuto chvíli skvělé nepřipadá. Přijměte, že se k vám něco blíží, i když nemáte zdání, o co se jedná, a možná se toho i bojíte. Prioritou dne je uvolnit nahromaděné emoce a stres tím, že si odpočinete, zrelaxujete fyzické tělo i mysl dle vašich potřeb a tak jak si zasloužíte. Čekejte na další vývoj, protože teď nic nevíte. Frustraci nahraďte občasným nicneděláním a nemyšlením.0 hlasů
Vaše hodnocení