Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý ve znamení návratů, čtvrtek přinese boje

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 24.09.2018, 10:20 | 24.09.2018, 10:20 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

24.2018
V pondělí je nezbytné upřímně vyjadřovat hluboké emoce, a to ihned, jakmile v danou chvíli vzniknou, jinak by vám stres nevyhnutelně zkomplikoval celý den. Můžete se setkat s velkým soucitem v situaci, která kdysi vyvolala vztek nebo vás příliš nezajímala. Dokud nezohledníte všechny faktory z různých pohledů, nenajdete emocionální spojení, které bude mít smysl pro všechny zúčastněné.

 

25.9.2018
V úterý něco, co jste si mysleli, že je ztraceno, se vám může vrátit. Pokud jste však v letošním roce pustili něco sami, pak se s tím už pravděpodobně nesetkáte, a to ve vašem zájmu, i když jste z toho na rozpacích. Dnešní energie svádí bitvu mezi slepým optimismem a nejhoršími obavami. Věci i vy se máte v tomto okamžiku pohybovat pomaleji, abyste mohli přesněji posoudit, co se děje a co se musí a co může stát.

 

26.9.2018
Středeční rozmanitá atmosféra vás nutí být více bdělí a trpěliví než obvykle, abyste byli poučeni, jak změnit něco, o čem jste si mysleli, že změnit nemůžete. To, čeho chcete dosáhnout, bude buď trvat déle, než si myslíte kvůli přílišnému lpění na něčem a nebo vše proběhne snadněji, přijmete-li neočekávanou změnu ve své realitě. Udělejte si čas na zkoumání stávajících zdrojů a ochotně dle potřeby s nimi všemi směry pracujte. Přesné informace a pochopení jsou klíčem k úspěchu.

 

27.9.2018
Ve čtvrtek budete bojovat na několika frontách současně a zachování klidu a míru vás bude stát dvojnásob úsilí a pozornosti. Aby nenastaly spory nebo nedorozumění, raději si s některými lidmi kolem sebe zachovejte jistý odstup, ale současně udržte přátelsky fungující komunikaci a spolupráci. V investicích, které vám nabídnou rychlé a vysoké výnosy, buďte dnes nanejvýš obezřetní, jak promptně by začaly, tak rychle by zvadly, navíc se ztrátou.

 

28.9.2018
V pátek rozpoznejte kvalitu, význam nebo velikost něčeho/někoho. Rychlost, ego, kritika nebo nedostatek vědomostí by dnes způsobilo zbytečný trapas, proto si důkladně promyslete, kdy a o čem promluvíte a co uděláte. Vztah nebo společná práce bude mít prospěch pouze ze vzájemného respektu, společného cíle a pochopení toho, co lze očekávat od druhého. Ujistěte se, že jste si vzájemně rovnocenní a zacházejte s každým, včetně sebe, spravedlivě.

 

29.9.2018
V sobotu se vyhněte stresu jiných lidí, raději si zajistěte soukromí a najděte vlastní způsoby, jak se uvolnit a zrelaxovat. Važte si toho, co máte, místo toho abyste naříkali, co vše nemáte, zvláště jedná-li se o lásku. Je na čase vzdát se pohádkově široké a nereálné představivosti o princích a princeznách. Dnešní den nabízí znalosti a sílu, které přicházejí s jemností a pokorou. Jeho pomalá, citlivá, intuitivní ženská vibrace rozšíří vás pohled na realitu a připomene vám vaše silné stránky. Nechte své instinkty vést.

 

30.9.2018
V neděli usilujte o to, aby věci byly jednodušší, nikoli složitější. I když budete odhodláni ve své činnosti vytrvat do posledních sil a organizovat sebe i ostatní kolem toho, co je třeba udělat, nepřehánějte to a udělejte si v pravý čas opravdovou přestávku, klidně s pětiminutovým spánkem. Pak šedě vyhlížející obraz dostane zpět svou barvu a začne vibrovat nadšením a snahou dokončit dílo. Odpusťte všem, kteří se kdy rozhodli pro odloučení nebo odchod z vašeho života.0 hlasů
Vaše hodnocení