Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Úterý zásadně naruší budoucnost, sobotu zahalí temné stíny

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 05.11.2018, 11:17 | 05.11.2018, 11:17 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

5.11.2018
Pondělí je ideální z finančního hlediska. Možná ne na té úrovni, ve kterou jste doufali, ale jistě vám peníze chybět nebudou. Nicméně budete mít nespočet příležitostí pochopit, že je čas udržet krok s rozpočtem a vyhýbat se výdajům mimo budget, zejména ten rodinný, aby se věci nedostaly mimo kontrolu. Pokud budete více pozorní k potřebám svého partnera a nezanedbáte též komunikaci, pak jistě oceníte a nezapomenete na mnoho společných okamžiků a nespočet potěšení.

 

6.11.2018
V úterý se připravte na pár překvapivých informací a zásahů, které vás přimějí změnit plány do budoucna. Tomu všemu však snadněji, než kdy jindy, dokážete porozumět a bez obav a s lehkostí přijmout. Pokud máte ve vztahu problém s někým blízkým, pak vězte, že se to vyřeší a vaše přátelství bude opět v harmonickém spojení. I váš rodinný život může být obohacující, zvláště půjdete-li společně na nákup čehokoli do domácnosti.

 

7.11.2018
Ve středu je třeba vidět věci více ze zákulisí, i když se tím váš původní harmonogram pozdrží. Místo toho, abyste mluvili, vysvětlovali a dělali vše stejným způsobem, něco málo změňte a sledujte, jak okolí reaguje. Vyhněte se otevřené konfrontaci, jak jen můžete, na povrch by pak nevyšlo něco, co je utajeného, možná i nelegálního. I v rodinném prostředí se vyhněte protichůdným diskusím. Prozření může být bolestivé, sportem si alespoň částečně ulevíte.

 

8.11.2018
Ve čtvrtek snadno překonáte jakékoli kariérní problémy i spolupráci. Budete-li více diplomatičtí, pak i šéfové budou mnohem otevřenější a poskytnou vám to, oč žádáte a potřebujete. S trochou taktu a několika dobrými slovy můžete mít dveře otevřené, i když předtím to vypadalo spíše beznadějně. Proměna na pracovišti bude mít samozřejmě dopad i na osobní život. Větší pozornost teď budete muset věnovat povinnostem v práci, často však na úkor těch domácích.

 

9.11.2018
V pátek veškeré myšlenky i čas obíhají okolo přátel a programu na víkend. Buďte opatrní na rozhodnutí, která dnes přijmete, protože značně ovlivní jak přátelství, tak vývoj vašich plánů do budoucna. Možná se setkáte s člověkem, s nímž máte mnoho společných zájmů a s kým navážete velmi blízký vztah přátelství, ale budete muset přijmout jiný postoj – být odvážní a podniknout kroky mimo vaši ulitu, ve které máte tendenci se izolovat. Jste-li přetažení, je pravděpodobné, že se znovu objeví příznaky nedávné nebo nedoléčené nemoci. Odpočívejte.

 

10.11.2018
Sobota bude viděna každým jinak, buď plná třpytek a barev nebo v odstínu šedém až tmavém. Zažijete více zmatků a často nebudete vědět, jaké rozhodnutí je třeba přijmout. Snaže se však spoléhat pouze na fakta, jimiž jste svědky a co cítíte, nikoliv na rady ostatních, protože tito můžou stejnou situaci vidět jakoby v jiných omalovánkách a s jinými pastelkami. Otevřete se zábavě a lehkosti, jeďte na výlet, teprve večer se uklidní mysl i tělo a rádi si sednete po hektickém dni do křesla s teplým nápojem.

 

11.11.2018
V neděli budou od vás nejvíce energie vyžadovat děti, což může vytvářet napětí vaše i v okolí. Proto se dlouho nezdržujte v malém uzavřeném prostředí, kde houstne atmosféra i vzduch. Budete-li mít možnost dýchat v rozlehlejším venkovním prostoru, pak rychleji dobijete baterky a dokážete naplnit všechna očekávání. Krátké zastavení u kapličky nebo v kostele vám pomůže nejen ke zklidnění a tichu, ale odříkáte-li modlitbu a přání, budete vyslyšeni. Nezapomeňte na vděk a pokoru.0 hlasů
Vaše hodnocení