Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí čekete boj rozumu a citů, v pátek dojde na slzy

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 30.07.2018, 09:29 | 30.07.2018, 09:29 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

30.7.2018
Pondělí se bude odehrávat především na úrovni partnerské a vztahové. Rozum a city budou mezi sebou vést dialog, co je očekáváno od okolí a co svému okolí předáváte vy sami. V minulosti prožité radostné i smutné chvilky se ocitnou na miskách vah. Strachy, nejistoty, tápání se vynoří a přimějí vás vidět věci jinak. Osud, spravedlnost, pokora a přijmutí zkušenosti získávat i opouštět, to jsou témata dnešního dne.

 

31.7.2018
V úterý končí velmi náročný měsíc a vše se začne uklidňovat, napětí bude pomalu odcházet. Při delšímu pozorování se dokážete zahledět do nitra lidí a také těch vztahů, kde vám buď něco uniká nebo si máte uvědomit problém či naopak klady. Tím pádem některé vazby prohloubíte, jiné posunete na nižší úroveň a některé necháte v klidu duše odejít. Těmito kroky se vaše duše ocitne ve stavu smíru a prožívá svou vlastní svátečně nasvícenou atmosféru.

 

1.8.2018
Ve středu může pro vás být vyčerpávající přijmout a pochopit nějakou informaci nebo situaci. Buď vás něco překvapí na dovolené nebo budete muset na dálku řešit něco v práci či s dětmi. V danou chvíli sice nebudete vědět, jak se k tomu postavit, ale po poledni už uvidíte věci jasněji a konkrétněji a velice rychle si se vším poradíte. Bez zvýšené komunikace to však nepůjde, tudíž osobní dialog, ale i mnoho telefonátů a mailů. Pokud jste v zahraničí, ujistěte se, že váš telefon je na příjmu a můžete ho bez problémů používat.

 

2.8.2018
Ve čtvrtek vás mile zaskočí příjemná změna, tělesné pocity i mentální naladění bude uvolněné a optimistické. Pokud by se přeci jen během dne objevil problém, většinou se po chvíli vyřeší sám od sebe. Nebojte se být více soustředění na své nové Já, protože vám ukazuje jak se sebou šetrněji zacházet, co vám dělá dobře, co vám dlouhodobě chybí.. Můžete dostat lákavou nabídku, zdravé riskování se dnes vyplatí.

 

3.8.2018
Pátek je neskutečně vnímavý a chytlavý na citlivé ego. Někdo bude mít potřebu se vyplakat a jiný zase příliš nařizovat a organizovat, ale jen proto, aby nebyl více zraňován. Vždy bude na jedné straně žena – matka, babička, tchýně, dcera, švagrová, nadřízená, ale může to být i naprosto neznámá žena, která bude charakterově připomínat ženu blízkou. Odpoledne vzroste energie a chuť vymýšlet a řešit. Večerní čas slouží k přehodnocování - života, práce, vztahů, materiálních jistot, osobního růstu… Každé ukončení nastartuje nový a zajímavější začátek.

 

4.8.2018
Sobotu věnujte převážně tomu, co vám přináší radost, uvolnění, pocit harmonie, klidu, budete mít potřebu přemístit se na jiné místo a hluboce prožívat atmosféru nebo city. Energie dnešního dne se dokáže rozprostřít v čase i prostoru, fyzická a mentální stránka se může rozdělit a být každá někde jinde. Můžete si mírumilovně pohovořit na dálku s někým, s kým to v realitě není možné, buď se spolu nebavíte a nebo je na onom světě. Sami v příštích dnech uvidíte, jak se tento váš počin odráží v realitě.

 

5.8.2018
Neděle dodává velmi mnoho energie a je tudíž náročná na sebeovládání. Každý se bude zabývat více sám sebou a svým vlastním sebeprosazením. S touto válečnou energií se tím pádem snadno dostanete do konfliktu, ať v domácím prostředí nebo na ulici či v obchodě, protože si budete trvat na svém názoru, který však ne vždy bude správný. S narůstající energií můžete cítit zlepšení kondice a zdravotního stavu, ale i finančního konta.0 hlasů
Vaše hodnocení