Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí pozor na upřímnost a sebeovládání, v pátek začne něco velkého

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 25.02.2019, 09:44 | 25.02.2019, 09:44 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

25.2.2019
Pondělí v sobě zahrnuje sílu komunikace. A protože emocionální únor i nadále otřásá našimi smysly, jsou dnes velmi důležité naše reakce na něčí slova či gesta. Uvědomte si, kolikrát jste se už ocitli v podobné situaci a nedokázali se ovládnout. Váš vývoj sice bude doprovázen ukončením něčeho, ale tím se odhalí nový pohled, alternativy a možnosti. Buďte k sami sobě dnes otevření, upřímní a laskaví, co cítíte, jak přemýšlíte a v co věříte.

 

26.2.2019
V úterý se vaše myšlenky rozeběhnou různými směry, budou neposedné a chaotické. Rozpoznejte ty z nich, u kterých existuje dlouhodobý potenciál, s jejich realizací však nespěchejte. Vše, pro co se rozhodnete, by mělo projít procesem k dokonalosti, abyste s výsledkem byli spokojení a přineslo vám kýžený úspěch. Důvěřujte svým schopnostem a inteligenci. Pokud si myslíte, že dobré nápady postrádáte, pak jste nejspíše unavení a potřebujete si odpočinout.

 

27.2.2019
Středa odkrývá jen vám osobně vaši vlastní sílu, formu sebeúcty, sebehodnoty a zásady, kterých se držíte apod. Nyní je čas vše přehodnotit a rozhodnout se, zda takto budete fungovat i nadále, protože vám to vyhovuje a neubližuje a nebo rozpoznáte určité chyby a zastaralé zvyky, které vyvolávají neustálé opakující se nepříjemné pocity a situace. Buďte odhodlaní zlomit původní omezující vzorce, nechte puknout svazující obruče a celým svým srdce jděte vstříc svobodě.

 

28.2.2019
Ve čtvrtek nečekejte žádnou pohodu a lenošení. Čeká nás práce a neustálé řešení náhlých problémů. I při vytoužené chvilce u kávičky vás bude někdo rušit. Realita se zkrátka neustále mění, a to i v osobním životě. Možná zjistíte, že věci nemůžete nechat tak jak byly původně a jak běží, že minulosti se nelze vyhnout, protože ovlivňuje vše v současnosti a že předchozí očekávání nebo přesvědčení jsou už nereálná. I když bude něco jinak, než jste měli v plánu, nakonec zjistíte, že to bylo to nejlepší, co vás potkalo.

 

1.3.2019
V pátek jásejte. Náročný únor je za námi. Na dnešní den si dobře rozvrhněte své energetické síly, tak abyste měli něco na práci i na domácnost, něco pro druhé, ale i pro sebe. Tento měsíc bude aktivní, činorodý, zvídavý a dobrodružný, ale na tuto jízdu potřebujete plnou nádrž kvalitní energie. Proto dnes i celý víkend spíše odpočívejte, nabírejte síly a těšte se na spoustu různých překvapení.

 

2.3.2019
Pokud v sobotu váš plán něco, někdo zhatí nebo se na cestě objeví překážka, pak zpomalte a nastartujte své uši, oči i mysl. Ocitli jste se na citlivém místě, kde existuje potencionální nedorozumění či nebezpečí. Díky zastavení se a vypozorování detailů nahlédnete do předchozích situací, které vedly ke zklamání, protože jste své potřeby dosti jasně nekonkretizovali. Otázka dnešního dne tedy zní: „Jakého konečného výsledku chcete opravdu dosáhnout?“

 

3.3.2019
V neděli nechte komunikaci plynout všemi směry, věnujte pozornost tomu co se děje a buď se jen dívejte a nebo se i zapojte. Dnešní den je velmi optimistický, hravý, bezstarostný a vysmátý. Budete létat jako motýlci. Na tyto vzdušné výlety je lepší vzít si pouze určitý obnos do peněženky, protože je až příliš velká tendence k nerozumnému utrácení a nákupům něčeho, co zítra uvidíte jinými očima a zjistíte, že se vám to nehodí nebo to nepotřebujete.0 hlasů
Vaše hodnocení