Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí pozor na utrácení, ve středu na zbrklost

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 08.10.2018, 10:31 | 08.10.2018, 10:31 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

8.10.2018
V pondělí buďte opatrní, aby vám finanční záležitosti nenabouraly rodinné vztahy. Nekupujte nic velkého, jen drobné investice. Realizujte své nápady, svou osobu. Nebraňte se zkušenostem, přeberte zodpovědnost za sebe i tým, vyzkoušejte si jiný druh práce, přijměte nabídku do zahraničí apod. Pozor na blízkého spolupracovníka, který může žárlit na vaše úspěchy. Hýčkejte se po zdravotní stránce, oslabená imunita nebo únava těla by se mohla projevit rýmou a na průduškách.

 

9.10.2018
V úterý budete mile překvapeni, pokud hledáte přivýdělek nebo práci. Objeví se více možností, které vás zaujmou nebo vás zaskočí nabídka, od koho byste to nečekali. Jste-li spokojeni s dosavadním místem, pak i zde máte možnost se více zviditelnit, prosadit nápady a upevnit si své postavení. K seznamování však dnešek příliš nenahrává. Nechcete-li trávit den v izolaci, je nutné nesedět doma, ale být iniciativní a vyjít společenskému setkání, přátelství, ale i lásce vstříc.

 

10.10.2018
Středeční energie vám prospěje ve všech ohledech. Budete ráznější, odhodlanější i sebevědomější. Je jen třeba pohlídat se ve zbrklosti. Než na něco kývnete nebo odmítnete, raději pečlivě zvažte všechna pro i proti. Jestliže se zdravým selským rozumem přesvědčíte, že nějaká práce, projekt, investice nebo vztah „stojí za to“, pak věřte, že úspěch je zaručen. Tělesná síla vzrůstá, tudíž budete mít potřebu vybít se sportem, nebo místo auta či výtahu zaměstnáte nohy.

 

11.10.2018
Ve čtvrtek zaregistrujete ve vzduchu nestabilitu a neklid, což ale nemusí být na škodu. Pokud se dokážete hbitě přizpůsobit, pak vaše mysl ožije, budete nápaditější, radostnější ze všech nečekaných událostí a i ve vztazích budete více komunikativnější, zábavnější a hravější. Odolejte však pokušení se až příliš předvádět, vychloubat se či popichovat, pomlouvat nebo kritizovat druhé.

 

12.10.2018
V pátek vás pravděpodobně nemine cestování, buď za prací, za láskou nebo jen tak pro zábavu a uvolnění. Ve vztazích se dají očekávat změny, možná si více „dupnete“ nebo pocítíte touhu po „zakázaném ovoci“ a po svobodě. Se svými starostmi se svěřte raději svému deníku nebo psychologovi, rozhodně je neventilujte před každým, koho potkáte. Dnešní den se o svou péči hlásí zuby, proto neuškodí objednat se na kontrolu. Těhotné ženy – pozor na nachlazení a psychiku – uvolněte se, nepřetěžujte trávení, spoustu problémů hoďte do koše.

 

13.10.2018
Sobota ovládá myšlenkové pochody a libuje si ve vytváření problémových scénářů. Budete se kolem sebe dívat s velkou podezíravostí, tajně sledovat či odposlouchávat, což vám na klidu rozhodně nepřidá. Položte si otázku, jestli vám to za ty nervy stojí. Zbytečně si tím ubíráte na síle a ubližujete na zdraví. Zbavte se některých závazků i myšlenek, zpomalte a přestanou všechny zdravotní potíže, např. bolest hlavy, zánět uší nebo únava svalů.

 

14.10.2018
V neděli máte ideální příležitost vyřídit některé své záležitosti, na které vám jindy nezbývá mnoho času. Budete trpělivější, odhodlanější a taky vytrvalejší, takže se vám podaří dotáhnout věci do konce. Jakmile vše zvládnete, co jste dlouho odkládali, pocítíte velkou úlevu a vnitřní uspokojení. Na současné vztahy se podívejte jasnýma očima. Jste šťastni? Od tohoto okamžiku se odvíjí zásadní proměny v nynějším partnerství a nebo případný rozchod či nová známost. Nebojte se změn, nebuďte příliš závislí na svém partnerovi a připusťte si i jiné možnosti.0 hlasů
Vaše hodnocení