Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí využijte příval inspirace, ve čtvrtek je čas na nápravu chyb

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 16.07.2018, 09:27 | 16.07.2018, 09:27 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

16.7.2018
V pondělí vás cosi tajemného osvítí, hlava se otevře skvělým podnikatelským nápadům a s velkou kuráží se pustíte do jejich realizace. Tuto impulzivní energii využijte v těch záležitostech, do kterých se vám doposud nechtělo a nebo chyběl potřebný impuls. Všímejte si ostatních, jak na vaši proměnu reagují, možná zjistíte, že s vámi doposud bylo někým manipulováno.

 

17.7.2018
V úterý upřednostňujte sami sebe a své potřeby před ostatními lidmi a jejich nároky. Možná proto se vám do cesty připletou překážky a nepříjemnosti, aby to vše vyplulo na povrch. Pak už nebudete otálet s praktickým řešením. Práce, lepší ohodnocení, vyzdvihnutí vašich schopností, spokojenost v partnerství, harmonie ve vztazích, ale především zdravotní otázky – to vše vás dnes nenechá v klidu.

 

18.7.2018
Středa graduje v silné napěťové energii. Proto se můžete být účastni složitějších situací a hlavně intenzivnější výměny názorů, konfliktů či hádek. Snažte se zbytečně nenavyšovat stres a nepřidávejte další polínka do ohně. Intuitivně se můžete vcítit do dané situace a následného řešení, Pak se celý prostor změní v harmonicky klidný a všichni budou mít snahu se domluvit.

 

19.7.2018
Ve čtvrtek nás nečeká žádné lenošení. Vše se bude odvíjet v mysli, která bude natolik zapálená, že rozpohybuje nejen tělo, ale i věci kolem vás. Poté už nebudete chtít setrvávat v něčem, co nikam nevede. Zatoužíte získat nové vědomosti, zkušenosti a zesílit a rozšířit si psychické schopnosti. Svým úsilím můžete napravit spoustu chyb z minulosti.

 

20.7.2018
V pátek se přihlásí o pozornost zastaralé smutky, křivdy, lítosti. Překonejte tyto obavy a promyšleně začněte pracovat na tom, kdo by vás s konkrétními problémy dokázal pomoci. Sami si určete, v jaké oblasti byste mohli docílit zlepšení a došli k vytoužené harmonii buď sami v sobě nebo v rodině či zaměstnání. Odpoledne přeje radosti, dopřejte si to, po čem vaše duše sní.

 

21.7.2018
Víte-li přesně, co chcete nebo potřebujete, pak vám v tomto směru půjde sobota naproti. Vaše myšlenková síla bude tak průbojná, že tím pocity a emoce upozadíte. Jenže i tuto stránku dnes potřebujete, abyste byli vyrovnaní. Proto je pro vás více než jindy důležitá relaxace či meditační techniky. Ve vztazích odhalíte nějaké tajnosti a skryté tendence, což ovlivní váš původní postoj či směr.

 

22.7.2018
Neděle je příliš přecitlivělá a zranitelná. Ocenění se nedočkáte, i když se budete snažit vyjít všem vstříc, budete pracovití, obětaví, laskaví... Zpomalte a oddejte se klidu, rodinné harmonii, radovánkám na dovolené... Dnešní den si nekomplikujte, snažte si ho užít velmi jednoduše. Ideální čas na poznávací cestu v zahraničí, kde získáte jiný pohled, změníte názor, získáte zkušenosti.0 hlasů
Vaše hodnocení