Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V pondělí zaboduje tvá přitažlivost, na pátek nikdy nezapomeneš

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 04.06.2018, 11:13 | 04.06.2018, 11:13 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

4.6.2018
V pondělí můžete až výjimečně přitažlivě působit na někoho ve vaší blízkosti. Proto nebuďte zamyšlení jen do svého nitra, ale zkuste být více citliví na různé signály, které bude dotyčná osoba vysílat. Více než kdy jindy se dnes budou ozývat nohy, buď budou bolavé, nateklé, nebo jen slabé. Nebuďte k nim krutí a splňte jim jejich přání. Ideální je zout si boty a chodit naboso. I proto si dnes možná objednáte pobyt u moře s písečnými plážemi.

 

5.6.2018
Oproti včerejšku si úterý příliš neužijete. Stále vás bude něco nebo někdo vyrušovat, z čehož samozřejmě budete po čase nevrlí. Dnešní den se podobá tréninku v trpělivosti a v opravdivosti či nutné potřebě vaší myšlenky, plánu, cesty… Je možné, že nakonec upustíte od jakési urputnosti chtění či lpění. A jen tak zjistíte, jak jste najednou lehčí, volnější, svobodnější. A je vám úžasně.

 

6.6.2018
Ve středu máte na výběr, buď budete i nadále bojovat v něčem, co nemá budoucnost a jen se z toho vyčerpáte, a na náladě to také nepřidá. Nebo s předvídavostí dokážete vyhodnotit pro a proti a vypustíte dnešní neskutečně silnou energii do toho, co vám přinese užitek, radost, hojnost. Jestli jdete tím či oním směrem, velmi snadno rozeznáte na vaší energii a rozpoložení, buď budete rozesmátí, a nebo vám každý krok či nádech dá pořádně zabrat.

 

7.6.2018
Budou-li na vás ve čtvrtek okolnosti všemi možnými dostupnými znaky blikat „zastav se“, pak raději uposlechněte toto mírné doporučení, abyste nebyli zastaveni něčím silnějším. Dnešek nám ukazuje, čím vším jsme zahlceni, jak si děláme něco těžší, než může ve skutečnosti být, jak se zbytečně v něčem trápíme, dusíme. To vše je velmi nepříjemné a proto to právě dnes vyplave na povrch jako pěna, abychom to definitivně od sebe odfoukli.

 

8.6.2018
V pátek se dostaví převeliké očekávání, ale jen to nestačí. Alespoň něco málo je pro samotný rozjezd potřeba udělat. Pak na tento den už nikdy nezapomenete, protože se stane významným bodem, kdy se něco ve vašem životě výrazně změnilo k lepšímu. Dnešní den opravdu splní každé přání, jen je potřeba vyslovit ho s pokorou a čistým svědomím, protože náznaky chamtivosti, odplaty, apod. se dříve či později objeví jinde a nečekaně.

 

9.6.2018
Sobota je citlivá i dravá. V některých myšlenkách a aktivitách budete neústupní, ale po chvíli se najednou změníte v plyšového medvídka nebo překrásnou panenku, toužící po láskyplných slovech, hlazení, objetí. Můžete-li, nepracujte, ale odpočiňte si a naberte elán a životní šťávu dle vašich potřeb, nepřizpůsobujte se jen partnerovi či rodině. Popovídejte si o tom a dohodněte se tak, aby všichni byli spokojení, šťastni a v klidu.

 

10.6.2018
Neděle je plná nadšení, energie a vůle. Každý bude mít chuť se předvést, něco dokázat, být výjimečný. Zvláště dětem dopřejte během dne získat větší sebedůvěru a sebehodnotu tím, že je začleníte do rodiny nebo dospělého kolektivu a dáte jim slovo, prostor, dovolíte jim podílet se na důležitém rozhodnutí. Odpoledne vás bude honit mlsná, domácí ovocný koláč nebo návštěva cukrárny je na místě.0 hlasů
Vaše hodnocení