Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý dejte prostor změnám ve vašem nitru, v pátek nešetřete optimismem

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 03.06.2019, 11:19 | 03.06.2019, 11:19 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

3.6.2019
Pondělí přináší v kariéře pokrok, uznání i odměny a ve financích zisky. Zato v rodinných záležitostech a nebo blízkých vztazích může malý detail vyvolat otřesy. Vyjde najevo pravda a s ní příležitost očistit a uzdravit vztah, který byl poškozen mylnými představami z jedné či více stran. Skutečné vztahy se stanou silnějšími, ale ty povrchní se rozpadnou. Můžete se setkat s atraktivním člověkem, ale výzvou tohoto shledání je uvědomit si své vlastní bytí, hodnotu a citlivost.

 

4.6.2019
Úterý podporuje změny, z nichž většina se odehraje uvnitř vás. Probouzíte se k novým pocitům k vaší práci, domovu i lidem kolem vás. Přehodnotíte život a rozhodnutí za posledních několik let. Jakákoliv emocionální turbulence je vítána, protože vás nakonec dovede k úlevě. Získáte jasnější obraz, pochopíte své potřeby a dokážete si dodat správnou motivaci k dalším krokům. Konečně se vzdálíte a uvolníte z pout od zastaralých návyků nebo vztahů.

 

5.6.2019
Ve středu se vše zrychluje. Na rozdíl od předešlých dní mále dosti energie, nadšení a netrpělivosti. I když to s vámi bude cloumat, chraňte se před impulzivními rozhodnutími. Největší pozornost si zaslouží kariéra a finanční záležitosti, existují velké příležitosti, ale i potenciální nebezpečí. Vztahy jsou příznivé, přináší vám podporu, důvěru i obdiv. Odvaha, odhodlání a vnitřní síla vás zotaví z dlouhodobě pronásledovaného strachu.
 

6.6.2019
Ve čtvrtek jste velmi intuitivní, možná jste v noci zažili divné až živé sny, které se budou během dne vracet do mysli. V emocionální oblasti jste více zranitelnější, proto vás může i sebemenší kritika zničit. Proto se vyhněte konfrontacím a setkání s člověkem, o kterém víte, že by vás zahnal do kouta. Romantika a láska dnes vyhrává, vidíte, slyšíte a cítíte se nádherně jinak, než obvykle, což přináší další intenzitu a zkušenost. Je to energie, kterou vlastníte, jen zatím neměla šanci vyplout na povrch.


7.6.2019

V pátek vás objektivní důvody popostrčí k optimistickému vidění blízkých dnů i daleké budoucnosti. Váš směr je nyní jasnější a cesty k němu jednodušší. Nová myšlenka a projekt vzbudí zájem, zvýší energii a motivaci komunikovat více s ostatními. Cítíte se pohodlněji, když mluvíte o svých pocitech, očekáváních i snech. Díky smyslu pro humor a vášnivému postoji přitahujete jiný typ lidí a tím i podporu z neočekávaných zdrojů.

 

8.6.2019
V sobotu se soustřeďte na detaily, ať budete vařit, natírat plot a nebo si povídat na rodinné sešlosti. I když budete podrážděni v důsledku časového stresu, emočních otřesů nebo frustrací z pomalé reakce ostatních, snažte se být trpěliví, nepolevujte v úsilí ani víře v dobrý konec. Díky postřehnutí nějaké maličkosti dokážete zvýšit svůj potenciál, sebehodnotu, ale i finanční možnosti. Více péče a pozornosti než obvykle bude potřebovat rodič nebo dítě, za což budete odměněni nádherným zážitkem lásky a blízkosti.


9.6.2019
Neděle je vzrušující, dobrodružná a hravá. S čistou dětskou duší, otevřeným a nekomplikovaným naladěním budete velmi atraktivní pro opačné pohlaví. Buďte však opatrní a ovládněte chuť k jakýmkoli excesům, které by vás lákaly. Nešetřete slovy, péčí či dary a svého partnera pochvalte, obdivujte a vyvyšujte až na vrchol piedestalu, odhalíte tak více své hlubší já. Skryté myšlenky a touhy, které jste minimálně v posledních dvou letech skrývali, přicházejí volně na povrch.0 hlasů
Vaše hodnocení