Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý dojde na slzy, v pátek hrozí krach vztahu i vyhazov!

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 11.02.2019, 11:03 | 11.02.2019, 10:27 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

11.2.2019
Pondělí znatelně ovlivňuje vitalitu těla skrze spokojenost či rozmrzelost, proto bude zapotřebí správně hospodařit se svou fyzickou energií a dbát na své duševní potřeby. Budete-li se cítit dobře, pak snadno a lehce otevřete druhým své srdce a vzájemnou výměnou předáte i získáte laskavost, něhu i dotyky. Pokud však budete energeticky v mínusu, pak jste citově naměkko a emoční výkyvy si s vámi pohrají. Během odpoledne se může objevit někdo, kdo vám pomůže na něco nebo někoho zapomenout.

 

12.2.2019
Úterý je kreativní, rychlé, upovídané, ale na vztahy je přecitlivělé. Partner, děti, soused, šéf i cizí lidé vás zaskočí svým chováním, výroky, myšlenkami či plány. Než jakkoli zareagujete, zvolněte tempo, uklidněte se a spíše se snažte pochopit jednání těchto lidí. Využijte dnešní energii v činnostech, kde uplatníte své schopnosti a znalosti, vyžijete svou vlastní originalitu, estetické vnímání a projevíte i odvahu k samotné realizaci.

 

13.2.2019
Ve středu vás spoustu situací vyhodí z klidu, rovnováhy či dlouhodobé nečinnosti. Toto rozpoložení se poté projeví v přílišném rozumovém zdůvodňování a následnému úniku do pasivity nebo obranné agresivity. Proto se raději vyhněte střetnutí s lidmi, u kterých můžete očekávat konflikt. Nevynucujte si něčí pozornost, abyste ani vy nezpůsobili jinému újmu. Uklidnění naleznete v pohybu, např. vyjděte pár schodů a za chvíli budete opět stát nohama na zemi a umět se soustředit.

 

14.2.2019
Ve čtvrtek bude vše probíhat v klidu, jen ve vztazích a v lásce to bude složitější, což není nic příjemného právě v den svatého Valentýna. Ti, kteří spolu mají být i nadále, spolu zůstanou a naopak ti, kteří spolu být nemají, se pohádají, rozejdou. Dnešek otevírá mnoho otázek kolem budoucnosti. Osloví-li vás vlastní myšlenka nebo vám nabídne někdo jiný atraktivní zahraniční dovolenou, pak neotálejte, souhlaste a objednejte si ji.

 

15.2.2019
V pátek je hlava příliš přetížená a unavená, přesto si ani dnes neodpočine. Často svým myšlením celkovou situaci ještě více zkomplikuje a v tomto chaosu je pak složitější vidět věci jednoduše. Možná se rozhodnete sami nebo budete donuceni řešit stěhování, změnu práce, vztahu nebo se podřídit něčímu nařízení. Pozor na ukvapená rozhodnutí a prudká hnutí mysli. Nekonejte dřív, dokud si nejdříve vše do detailů nepromyslíte, protože jen tak si zajistíte klidnou a bezpečnou půdu.

 

16.2.2019
Ani sobota nebude v tomto týdnu výjimkou, pokračuje v náročnosti a komplikacích v komunikaci a vycházení s druhými. Dnešní den není nakloněn společenským aktivitám, týmové spolupráci, rodinným oslavám apod. Napětí bude velmi patrné a rozpoznatelné. Dnešek je spíše nezávislý a lépe se tráví ve volné přírodě než v obchodních centrech. Přemíru energie je potřeba vybít fyzicky sportem, prací nebo sexem.

 

17.2.2019
V neděli si také moc neodpočinete, i když si to přejete a možná o tom celý týden sníte. Okolí vás totiž přiměje být stále aktivní a ve střehu. Ve složitějších situacích bude nutné zapátrat v paměti a čerpat ze svých přechozích zkušeností, abyste se vyvarovali chyb. Možná bude nutné sáhnout do odborné literatury nebo manuálů. Vyhýbejte se průvanu a nohy mějte v teple, ledviny jsou totiž právě dnes od nohou oslabené. K energii pomůže protahování, chůze, lyže i běžky.0 hlasů
Vaše hodnocení