Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: V úterý napravte chyby, v pátek se nebojte  výzev

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 13.05.2019, 11:06 | 13.05.2019, 11:06 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

13.5.2019
V pondělí se chtě nechtě budete muset přizpůsobit atmosféře dne, aktuálnímu dění a také náladám svým i lidí okolních. Vše má svůj důvod, pokud svou minulost a zkušenosti zohledníte do současného stavu, pak se dokážete zorientovat na křižovatce, která může znamenat životní zlom. Tlak, nervy i strach, samozřejmě ztěžují vidění, ale kuráž a víra v sebe najde způsob, jak se vyhnout nezranitelnějším cestám. Staré bolesti se uhladí a zmizí, protože je začleníte a použijete pro svůj další vývoj.

 

14.5.2019
I kdyby vám v úterý někdo nabídl např. výlet do jiné galaxie, odmítněte. Sice budete naspeedovaní a s tím přijde potřeba udělat něco výjimečného, závratného a nevídaného. Jenže dnešní den byste se měli naopak zaměřit na své vlastní retrospektivní excesy a pokusit se být ve vyrovnanější pozici. Buďte sami sebou, vědomi si svých schopností a možností, ale další kroky si zatím jen vizualizujte. Neexperimentujte, nesoutěžte, nepřekračujte meze, jen načrtněte koncept, ke kterému v příštích dnech vložíte systematičnost.


15.5.2019
Ve středu se zviditelní stav, o kterém si myslíte, že je normální, a přitom vám vytváří zaslepenost, zmatenost či přímo vězení. Tato dusivá normálnost dnes spouští mnoho emocí, které budou muset čelit pravdě. Tudíž oko už nebude slepé, ucho přestane být hluché a srdce začne nabírat na citlivosti. Najednou víte, kdo jste a co potřebujete. A může to začít maličkostmi, něco ochutnáte, změníte barvu vlasů, pořídíte si zajímavý kousek do své garderoby, oslovíte někoho, objednáte lázně….


16.5.2019
Ve čtvrtek můžete mít pocit jakési roztříštěnosti, možná se vám zdály i zvláštní sny. Jako byste byli nepřítomni, rozdvojeni, roztrojeni, na vše koukáte z různých úhlů a potichu, potají si v hlavě vše srovnáváte. Klidně si dejte načas. Nechejte vnitřní procesy dojít do konce. Uznání a přijetí vaší bezmocnosti je často prvním krokem k získání vaší moci. Jakmile mužská mysl přijme svůj ženský protějšek jako rovnocenný, pak inteligence, cit i morálka, které nově a jinak propojíte, mohou být ohromující.
 

17.5.2019
V pátek spíše poslouchejte, než mluvte. Můžete se leccos od ostatních lidí naučit nebo dozvědět něco, o čem jste netušili a možná jste tak dlouhodobě žili ve zkreslené realitě. Buďte flexibilní, ochotní jít do něčeho nového a pochytit některé věci, o kterých jste si mysleli, že znáte. Dnešní den odhaluje určité předsudky, kterých se držíte a způsobují vám rigiditu v osobním, pracovním i citovém životě. Staňte se více přijímající, ale už není nutné snášet něco, co vám ubližovalo.

 

18.5.2019
V sobotu se nebojte požádat o pomoc, ať už se jedná o výpomoc tělesnou, psychickou, mentální, technickou, stavební či organizační. Pokud se pokusíte nést na svých bedrech více, že zvládáte, pak to může zranit dnešní přecitlivělou rovnováhu. K pláči pak nebude daleko, emocionální bolest srdce nebo fyzická bolest z úrazu či celková vyčerpanost jsou dnešním varovným vykřičníkem, že už jste se dotkli stropu a je potřeba se něčeho zbavit.


19.5.2019
V neděli na nic netlačte, nechejte věci rozvinout svým způsobem i časem. Více relaxujte, šetřete energií a buďte trpěliví, zvláště sami se sebou. I kdybyste se snažili něco udělat, zrychlit či něčemu zabránit, to vše jsou jen irelevantní pokusy a vyhýbání se tomu, na čem skutečně v tuto chvíli záleží. V pomalejším tempu navazujte nová spojení s lidmi různého postavení či myšlení, dívejte se a poslouchejte. Navečer se vám v hlavě rozbřeskne jasná a přesná myšlenka, se kterou budete pečlivě pracovat.0 hlasů
Vaše hodnocení