Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý nebuďte hned podráždění, v pátek nespěchejte

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 29.10.2018, 10:16 | 29.10.2018, 10:16 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

29.10.2018
V pondělí se pokuste rozdělit čas tak, abyste získali kus pro sebe a zbytek pro ostatní. Ve svém prostoru se pak věnujte častému rozjímání, hodnocení předchozích událostí a utřídění si myšlenek. Dále se věnujte své drahé polovičce, dětem či rodičům, zkrátka těm, kterým vynahradíte předešlé absence. V práci, kolegovi nebo šéfovi, můžete pomoci vyřešit akutní problém. Vaše laskavost jistě nezůstane bez povšimnutí.

 

30.10.2018
V úterý nebuďte hned podráždění, pokud má někdo k vaší práci, postupu nebo plánům výhrady. Jakékoli malicherné hádky můžou totiž snadno přerůst v mnohem více. Pokud se necítíte ve své kůži, zkuste se uvolnit, meditovat a nebo vyzkoušet něco nového, zvláštního až exotického. Rádi se pak stanete středem pozornosti, protože budete mít o čem mluvit, a navíc zábavnou formou. Dnes se, více než kdy jindy, zviditelni závislosti na někom, partnerovi, rodiči, dítěti. Vyhovuje vám to?

 

31.10.2018
Ve středu sice máte dostatek energie, není však nutné ji všechnu vyčerpat a odrovnat se. Šetřete se i na další dny v novém měsíci, kdy ji budete opravdu potřebovat. Vysoká dávka sebekontroly se vám vyplatí ve všech oblastech, nebudou tak zbytečné úniky a ztráty. Odpoledne máte velkou šanci seznámit se se svou spřízněnou duší, náhoda se o to postará. Nedejte na první dojem, realita může být dál od vaší vysněné představy. Zvýšenou péči si žádá imunitní systém, dodejte tělu, oč žádá.

 

1.11.2018
Ve čtvrtek si dopřejte nevšední zážitek, nebojte se udělat si radost nebo se začněte s vervou věnovat osobnímu rozvoji či zlepšení fyzické kondice. Staré a vlekoucí se problémy dnes snadno vyřešíte a nebo se dokonce samy vypaří do neznáma. V citech, zvláště po prožitém zklamání, si můžete užívat čerstvou zamilovanost. Energie roste, vám se daří, ale nedávejte to příliš okatě najevo. Kdekoliv se může objevit závistivý jedinec nebo někdo, kdo s vámi bude mít špatný úmysl.

 

2.11.2018
V pátek rozhodně nikam a v ničem nespěchejte. Dnešní den je převážně o mezilidských vztazích, o spolupráci, soudržnosti, nápomoci. Ne všichni se však budou tvářit mile. Někomu mohla být dříve laskavost oplacena bolestným zážitkem a proto se nyní bude chovat odtažitě či hrubě. Zkrátka dnes to může skřípat mezi spolupracovníky, doma i na ulici. Je-li to možné, společně si promluvte a dokažte, že nejste nepřítel. S partnerem si na večer naplánujte intimní sblížení, nezadaní mohou směle vyrazit na lov.

 

3.11.2018
Sobota vás vybaví velmi bystrou myslí a neohrožeností. S tímto dosáhnete nejvyšších met, vyřešíte i ty nejkomplikovanější úkoly, vše pro vás bude hračka. Tuto energii uplatněte konstruktivně, v opačném případě je velmi unavující a zničující. Ukažte, co ve vás je, nepřekračujte však rovnováhu protikladů, jako je síla a něžnost, soupeření a spolupráce, opovážlivost a velkodušnost… Možná budete muset oprášit znalosti cizího jazyka, a to kvůli žádosti o pomoc vaší nebo kolemjdoucího.

 

4.11.2018
V neděli i přes všechny nenadálé překážky zjistíte, že jste spokojeni. Díky negativním zážitkům dojdete k nutným zkušenostem nebo skrývané informaci a k pochopení, čímž se zotaví některé šrámy na duši. Náladu vám zvedne setkání s lidmi, kteří jsou na stejné vlně a cítíte se s nimi dobře. Dnešek přináší šanci nezadaným. I když možná budete muset vynaložit více úsilí, aby váš vyvolený zaznamenal vaše signály, nakonec dosáhnete svého.0 hlasů
Vaše hodnocení