Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý pozor na bludy, v sobotu si rozšíříte limity

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 23.09.2019, 10:57 | 23.09.2019, 10:57 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

23.9.2019
V pondělí přichází čas připomenout si staré sny, touhy, vize nebo situaci. Podívejte se pečlivě a detailně na vaši minulost ve světle současných znalostí i zkušeností. To, co vám právě přišlo na mysl a nebo vás nově začalo zajímat, může mít daleko hlubší důvod, než si uvědomujete. Vaše existence by tímto měla být pozitivně ovlivněna a bylo by na škodu této příležitosti nevyužít.

 

24.9.2019
Úterý je den plný iluzí, bludů a toužebného očekávání. Buď se do tohoto chuchvalce zamotáte a nebo zaostříte své vidění, myšlení i city a takovýmto zmatkům se vyhnete a nebo dokonce odkryjete či si přiznáte svůj původní naivní dojem. Vzhled, informace nebo předstíraná aktivita mohou být klamné, lživé až podvodné. Zbystřete, rozšiřte své pohledy a tím odhalíte to, co potřebujete vidět a znát.

 

25.9.2019
Ve středu máte šanci získat určitou nezávislost. Něco vás dostalo až na samotný vrchol a víte, že takto dál už nechcete a ani nemůžete. Nejen ostatní, ale možná i vás samotné překvapí vaše reakce a také to, jak se cítíte. Rebelský nebo dramatický výstup bude sice šokem pře všechny, ale docílíte toho, že se vymaníte z něčeho, co jste dlouhodobě snášeli.

 

26.9.2019
Čtvrtek je příliš citlivý, a proto vás mohou výrazně ovlivnit pocity a motivy druhých lidí. Tolerantnost a vstřícnost podporují spolupráci a jiné společné aktivity. Máte-li trápení, pak se nebojte o něj podělit, protože se určitě najde někdo, kdo vám ochotně poradí nebo pomůže. Dovolte si jen tak na chvíli nic nedělat a pozorovat, protože tímto hodnocením z dálky se hodně naučíte, něco ze svého života pochopíte.

 

27.9.2019
V pátek přehodnoťte své potřeby, některé zrušíte, změníte a jiné spojíte s rodinou či ostatními lidmi. Kreativita je dnes tak silná, že přebije i pochybnosti a nejistotu a vy se tak rozhodnete k nějakému důležitému kroku, který vás posílí, natěší a nabije úžasnou energií. I když se potkáte s člověkem, který vaši myšlenku neguje nebo zkritizuje, vás to neohrozí ani neodradí.

 

28.9.2019
V sobotu je na čase rozšířit své limity i prostor. Pokud chcete něčeho více, včetně svobody, musíte věřit, že toto je možné. Nenechte se odstrašit problémy, které vás obklopují nyní ve vaší současné „krabici“ i těmi, které by vás potkaly mimo tuto krabici. Se zapáleným impulzem, silnou vůlí, statečným srdcem, tvořivým myšlením a udělením vlastního povolení překonáte všechny překážky i vlastní bloky.

 

29.9.2019
V neděli budete stále luštit nějaké hádanky, ať se to dotkne vašeho života nebo se něco porouchá, selže a nebo se jiný člověk dostane do problému a vy se budete snažit pomoci. Nejprve najděte přesné informace, a pak společně se zkušenostmi a vynalézavostí dojděte k výsledku a řešení. Díky této situaci možná pustíte něco, čeho jste se doposud úzkostně drželi a kvůli tomuto se nemohli pohnout jinam.0 hlasů
Vaše hodnocení