Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý pozor na ex, sobota bude plná magie a tajemna

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 28.05.2018, 10:14 | 28.05.2018, 10:14 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

28.5.2018
V pondělí můžete trpět nervovým napětím, nespavostí nebo dýchacími problémy či alergií. Abyste přerušili tyto nepříjemnosti, odvraťte svou mysl od původní činnosti. Zaměřte se na práci, sport, debatování, čtení či jinou zálibu, jen je potřeba stále něco dělat. Podívejte se na život s větším nadhledem a humorem, ale s reálnými možnostmi. Pozor na zasněnost, nenaplněné očekávání a falešné přátele.

 

29.5.2018
V úterý se do všeho pustíte s neskutečnou vervou a odhodláním. Dařit se bude všem, kteří cílevědomě přemýšlí. Přichází nové možnosti, kontakty i obchody. Překvapí vás náhlé a nečekané příjmy i výdaje, proto myslete na budoucnost, kdy bude potřeba použít skryté zásoby. Rozruch vás čeká i ve vztazích. Možná se objeví bývalí partneři nebo nová vášeň a pokušení.

 

30.5.2018
Ve středu okouzlete všechny svou houževnatostí a pílí. Obrazotvornost je tak silná, že veškeré činnosti, které děláte, musí být náročné a podnětné. Nenechejte si své myšlenky a plány nikým vyvrátit. V citech nemějte žádné překážky, je potřeba vyvážit práci a rodinu. Nezadaným přeje štěstí na cestách. Překonejte chuť na sladké, zlenivělo by tělo a plány by zůstaly jen v myšlenkové podobě.

 

31.5.2018
Čtvrtek je zpomalován nepříjemnými pocity, protože se můžete nacházet v situacích, kdy si nevíte rady. Všestrannost, činorodost a profesionální schopnosti budou blokovány, znehybněny. Cítíte se být vydáni situaci na milost a nemilost. Je však potřeba něco vydržet nebo se dokonce obětovat. Snažte se uvolnit a využít čas, kdy přešlapujete na místě co nejlíp, místo abyste se vysilovali zbytečným zápasem

 

1.6.2018
V pátek bude od rána stoupat hladina energie. Zažijete jen málo jednotvárných okamžiků, do života vám vejde spoustu nových informací, příležitostí či lidí. Odpoledne vám buď přinese úlevu, protože začnete nabývat na ještě větší síle a shledáte se s výsledky své dosavadní námahy. A nebo naopak můžete vnímat tíhu z toho, že jste si na sebe naložili příliš úkolů a zodpovědnosti. Záleží jen na přístupu.

 

2.6.2018
Sobota má velkou magickou sílu, bude záhadná a tajemná. Vyhledávejte neprobádané situace a místa ve vašem nitru, prostudujte věci málo známé, moudré či dokonalé. Rozhlédněte se po podnětech, které by vás mentálně stimulovaly a na kterých byste získali více sebevědomí a samostatnosti. Ve vztazích si važte poctivosti a upřímného dorozumění, buďte vášniví a hluboce citliví.

 

3.6.2018
Neděle je úžasná na cestování a poznávání. Můžete se ale ocitnout v situaci, kdy budete odkázáni sami na sebe a nezbude nic jiného než se obejít bez cizí pomoci. Vyrovnejte se se svými obavami, zdolejte strasti. Poznávejte odlišné kultury a objevujte, jak žijí jiné lidé. Nasbírejte bohatou zásobu poznatků o světě a lidech v něm. Můžete udělat důležitá rozhodnutí, čímž změníte dosavadní skutečnost.0 hlasů
Vaše hodnocení