Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý pozor na tvrdohlavost, pátek vás přivede na rozcestí

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 11.03.2019, 09:56 | 11.03.2019, 09:56 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

11.3.2019
V pondělí neztrácejte drahocenný čas a energii držením se zpátky či kdesi v úkrytu. Jednejte tak, jak si myslíte, že je správné bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Osvoboďte se od všeho tlaku. Uvolněte se, abyste byli tím, kým opravdu jste. Nastartujte svůj šestý smysl a rozpoznejte opravdovou příležitost, aby se z finančního, pracovního, tvůrčího nebo citového hlediska vyplatila. Návštěva specializované poradny vám pomůže vyřešit konkrétní problém či nalézt odpověď.

 

12.3.2019
V úterý se vám život snaží pomoci zažít radost a inspiraci, i když nevyhnutelnou reakcí na toto prožívání můžou být v začátku menší či větší potíže. Uskutečňujte nové myšlenky, zapalte se pro něco. Láká vás vše, co pěkné, ať se to týká majetku, peněz, lásky, erotiky, domova či rodiny. Radujte se a vychutnávejte si všechny příjemné věci v životě – jídlo, optimismus, romantiku, mít někoho blízkého, rodinu, děti… Pozor na vychloubání se, povyšování, netolerantnost či tvrdohlavost.

 

13.3.2019
Středa bude vzhůru nohama. Neberte vše vážně, nevyvolávejte spory, neodsuzujte druhé, nehledejte závady – i takto nás totiž bude středa „popichovat“. Takovýto chaos budete muset několikrát za den umravnit tím, že začnete plánovat řadu změn, které by se spojily ve správný čas, na správné místě, správným způsobem a mezi správnými lidmi. Odpoledne neriskujte a nepřepínejte své síly, raději se jděte uvolnit na masáž, kosmetiku či pedikúru. Vhodný den na řešení finančních nebo právních problémů.

 

14.3.2019
Ve čtvrtek vás čeká spoustu práce, týkající se nedořešených věcí, které byste měli dotáhnout do konce. Může se jednat o osobní, ale i pracovní záležitosti. Existuje jedna či více mezer, bez kterých nelze pokračovat dále. Trpělivost a pozornost k detailům jsou dosti zásadní. Vyjděte si do společnosti, především jste-li bez partnera. Máte možnost potkat někoho zajímavého a okouzlujícího. Věnujte se též duchovnímu růstu, meditacím, péči o duši i tělo.

 

15.3.2019
V pátek budete stát před volbou, jak se rozhodnout, co dělat, co si ponechat, jakým směrem jít dál. Složitými se stávají myšlenky, které se stále dokola protáčejí. Aby vás z toho nebolela hlava nezbyde než uklidnit ty, které jsou nepravdivé a které vám našeptávají, že nemáte právo cítit nic jiného než vinu, že jste zodpovědní za něco, co se kdysi stalo a nedalo se zvládnout jinak. Přes všechny tyto pochyby se však právě dnes můžete osvobodit a začít opět vidět optimisticky a cítit naději.

 

16.3.2019
V sobotu se budete divit, odkud pochází veškerá ta přemíra energie. Je tady dnes proto, abyste se vypořádali s každodenní rutinní činností nebo jednáním. Jestliže vám už dlouho něco leží na srdci, vyslovte se. Vyjadřujte se slovy, citem i činem, sáhněte po telefonním sluchátku, pište maily, jděte na veřejnost… Soustřeďte se na to, co přesně chcete a sdělte to jasně a konkrétně, aby vám druhá strana rozuměla.

 

17.3.2019
Neděle se hodí pro zařizování rodinných záležitostí, pro stavební či úklidové práce i velké prádlo. Vytvořte příjemnou atmosféru, city jsou dnes silnější než rozum. Vyhněte se všem situacím, ve kterých se musíte obhajovat a bránit, velmi snadno byste se cítili jako oběť. Sněte, představujte si, mějte vize a pokuste se je převést do praxe. Doporučuji lehkou stravu, spíše zelenou, uklidňující, léčivou, protože trávení dnes reaguje citlivě, pálením žáhy, křečemi či nadýmáním.0 hlasů
Vaše hodnocení