Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: v úterý překonáš jakékoli překážky, v pátek pozor na nečekané setkání

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 11.06.2018, 10:04 | 11.06.2018, 10:04 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

11.6.2018
V pondělí využijte zvýšený příjem energie k seberealizaci nebo tvůrčí činnosti, což přinese v dalších dnech své plody. Možná si uvědomíte, jak jste svázáni podřízeností a poslušností doma nebo v práci a začnete se osvobozovat a vyhledávat sebeuplatnění jinde a jinak. Odpoledne bude napjaté a vytížené tím, že vy sami nebo někdo na vás přesune odpovědnost, maximální výkon. Nemusíte se ničeho obávat, naopak pod tímto stresem si uvědomíte, že dokážete víc, než jste si mysleli. Takže buďte na sebe pyšní.

 

12.6.2018
V úterý se nezaleknete žádné překážky. Jako bonus se přidají originální nápady, okouzlující šarm a všechny vaše nedostatky nebo mindráky zmizí a vám se posune život za hranice všedních zážitků. Jako kdyby vám při házení kostkou vždy padala šestka. Zůstanete nehybně stát? Možná jednou, dvakrát, ale pak už vyskočíte. Ve vztazích může zasáhnout osud a nepředvídatelná náhoda. I vášeň dostává zelenou, proto máte chuť prožít to, o čem jste celý život snili.

 

13.6.2018
Středa vás opět postaví nohama na zem. Vše, co jste včera rozpohybovali, dnes potřebujete začlenit do původního života. A někdy to nebude jednoduché, protože cítíte různé střety, hádky, nedorozumění. Vydržte, ale necouvejte, jen pečlivě zvažujte pro a proti a plánujte co dál. Neřešte nic zkratkovitě útěkem do jiné práce nebo náruče, i když vás to během odpoledne několikrát napadne. Jen v klidu zapněte své vnitřní chytré vedení, díky němuž poznáte, co je pro vás nejlepší.

 

14.6.2018
Čtvrtek si s vámi bude pohrávat a všelijak pošťuchovat. Vám to zrychlí tepovou frekvenci, zaplaví nedočkavostí a pocitem, že času není nazbyt a jste schopni zbourat vše, co jste tak pracně v minulých letech vybudovali. Též budete mít tendence vysvětlovat až přímo převychovávat své okolí, troufnete si i na nadřízeného či uniformovaného. Zkuste být více trpěliví, aby následky tohoto chování neměly dramatickou odezvu se zbytečnými nepříjemnostmi. Vydržíte-li, pak vás střípky štěstí a vlastního pochvalného ocenění neminou.

 

15.6.2018
Pátek je velmi silný a často bude jeho energie v přetlaku. S jakousi magickou přitažlivostí se nelogicky zachováte - někam vejdete, něco koupíte, někoho oslovíte… Příliv tohoto silného proudu by mohl způsobit u citlivějších z vás přecenění vlastních sil, sebestřednost či přílišnou kritiku, čímž byste si poškodili pověst. Abyste předešli těmto excesům, někde v koutku nebo na chodbě se zhluboka několikrát nadechněte, protáhněte a s vnitřním klidem a úsměvem pokračujte dál.

 

16.6.2018
Sobota vás prověří ve schopnosti vše správně vyhodnotit a zorganizovat. Bez tohoto začátku by to byl den velmi náročný, plný překážek a nutností řešit několik různých problémů najednou. Na každém kroku, který nemáte udělat, se vám rozsvítí červená. Toto byste měli intuitivně zachytit a pokračovat jen v tom, kde vás bude provázet zelená. Nebojujte s tím, co vám chce pomáhat a usnadnit život. Také netrvejte a nevynucujte si násilím své potřeby nebo přání. Jestliže budete mít večer nohy, ruce i hlavu bez boulí, pak se pohlaďte a odměňte něčím, co máte rádi, protože jste na sebe hodní a ve spojení s něčím, co vám ukazuje váš směr.

 

17.6.2018
V neděli nepřehlédněte klíčové signály, kterými byste odstartovali změny v různých oblastech. Máte chuť rozbourat rutinu dosavadního všedního života formou seberealizace a novými hodnotami. Vítězí odvaha zbavit se pout a vzrušující nadšení a dětinské očekávání. Co jste dříve pokládali za nemožné, se nyní jeví jako samozřejmé. Abyste předešli nerozumným úkonům, vše co se děje, si zatím ponechejte pro sebe. Ukvapeností, svéhlavostí, vzpurností byste se druhým jevili jen jako nevychované děti. Dopřejte si více času, dostatek odpočinku, čímž nezatížíte psychiku více než je potřeba.1 hlasů
Vaše hodnocení