Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý řekněte ano svým snům, ve čtvrtek mějte oči otevřené

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 04.02.2019, 10:06 | 04.02.2019, 10:06 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

4.2.2019
V pondělí přistupujte ke všem činnostem krok za krokem a přemýšlejte u nich, protože jen tak si vytvoříte takové systémy, které vám usnadní život a zvýší produktivitu v příštích letech. I když bude těžké se v některých pracovních povinnostech či domácích rituálech rozhodnout, které dát přednost, kterou zrušit a co přetvořit, ale ve skutečnosti se zbavíte nějaké nadbytečnosti, která vám dodá svobodu a daleko více času, který pak zužitkujete k relaxaci, vzdělávání nebo zábavě své či s rodinou, přáteli.

 

5.2.2019
V úterý využijte všech příležitostí k tomu, abyste zvýšili svou vlastní hodnotu. Dnešní den předurčuje podstatné změny v osobním životě, do kterých se vrhnete s neohroženou dravostí. Zvýšíte úsilí k tomu, abyste si vymezili hranice, nastavili širší osobní prostor, řekli ano svým snům a potřebách, objednali dovolenou, přihlásili se ke studiu, udělali si řidičský průkaz, rozhodli se přestěhovat apod. Jen vy sami dokážete radost a zábavu zasadit a zalévat tak, aby se rozrostly kam potřebujete.

 

6.2.2019
Ve středu nečekejte, až vás někdo probudí, určí vám práci, nastaví rozvrh, něco nabídne…. Namísto očekávání, robotického fungování, naříkání, kritizování se střízlivě podívejte na své pracovní zaměření a finanční situaci. I když jste spokojení, můžete vymyslet způsob, jak si ještě více polepšit. Jste-li však nespokojeni, pak odhalte své originální schopnosti, kde se cítíte ve své kůži, baví vás a mohli byste s nimi na trh. Osobní síla, nadšení i finance poletí vzhůru.

 

7.2.2019
Ve čtvrtek buďte na příjmu, každou chvílí k vám dojde důležitá informace, bude však pokaždé jinak zakódovaná. Rozklíčovat ji dokážete pouze vy. Snažte se mít oči i uši zapnuté, mozek nezahlcený zmatenými myšlenkami a emočními výkyvy. Každá informace bude mít zárodek v minulosti, i daleké, a vaše současné zpracování rozhodne o budoucnosti. Tudíž dnes máte osud ve svých rukou a nedovolte nikomu, aby vám diktoval směr i tempo, kterým jít nechcete.

 

8.2.2019
V pátek dopoledne se sice objeví překážky, neshody a jiné problémy, ale od oběda se vše nepříjemné rozpustí a i vy se naladíte na veselejší notu. Pokud s něčím nebudete souhlasit, jste odhodlaní si o tom popovídat tak, aby obě strany došly k mírové dohodě. Všechny povinnosti zpracujete nejen rychle, ale dokonce některé i vylepšíte o svou vlastní myšlenku. Večer je potřeba se rozptýlit, takže jděte na párty nebo jinou společenskou akci a bavte se.9.2.2019
V sobotu jeďte na výlet, doma byste se nudili. Vyčistěte si hlavu, zapojte se do všeho, v čem se cítíte dobře. Můžete pak dojít na překvapivé vnitřní rozhodnutí. Možná se něčeho dobrovolně vzdáte, opustíte nebo konečně uskutečníte rozhovor, kterému jste se dlouho vyhýbali a řeknete pravdu. Dnešní den nás nabádá začít žít uvnitř i navenek v čistotě, upřímnosti a jednoduchosti.

 

10.2.2019
Pokud se cítíte unavení, raději neděli prospěte, prolenošte. Nenuťte se do fyzických aktivit, které by přesáhly hranice možností a sil. Odpoledne je kritické na zkolabování nebo úrazy. V domácí atmosféře udělejte pár drobných oprav, pochutnejte si společně na jídle, povídejte si a zahrajte si dohromady společenskou hru. Více se tak nejen spojíte, ale i dozvíte, co někomu vadí nebo co by potřeboval a dohodnete se na dalším postupu. Dnešní den tedy podporuje rodinnou meditaci.0 hlasů
Vaše hodnocení