Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý se nebojte požádat o pomoc, v pátek budete potřebovat volnost

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 10.06.2019, 10:18 | 10.06.2019, 10:18 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

10.6.2019
V pondělí budete chtít druhým dokázat, že vám nejsou lhostejné jejich problémy a že s nimi soucítíte a vnímáte jejich rozpoložení. Tím, že se neustále budete zajímat o jejich situaci a vyptávat se na nové události však můžete působit až příliš zvědavě a dotěrně. Snažte se být proto přirození, v pozadí sledujte a pomáhejte jen když o to budete požádáni.

 

11.6.2019
Úterý je plné informací a signálů, které však zachytíte pouze v tichém a odevzdaném stavu. Nespěchejte, ve správném čase dokážete otočit slabost v sílu. Svou bezmoc dejte otevřeně najevo, nevyvolávejte dojem, že pomoc nepotřebujete. Jakákoliv rada vám dnes přijde vhod. K večeru dokážete s vděčností, pokorou a obnovenou víru v sebe přijmout jakékoliv střípky radosti a štěstí.

 

12.6.2019
Středě vládne šestka, která se projeví přívalem optimismu a životní radosti. Můžete se cítit vyrovnanější a spokojenější. Šestka prosvítí tělo všemi barvami a tím podněcuje k tvůrčím aktivitám. V hlavě se vám vynoří spoustu nápadů s chutí zpracovávat je originálním způsobem. Kdo touží po dítěti, má cestu otevřenou.


13.6.2019
Ve čtvrtek vás rozladí nejbližší lidé. Zjistíte, že mají odlišné názory, jiné plány, nestojí při vás… Dokonce vás zaskočí jejich doposud skrývané povahové rysy. Nezbývá, než to vše s pochopením a tolerancí přijmout. Tyto situace nebudou náhodné, díky nim se totiž postavíte na své vlastní nohy a sami za sebe a pro sebe konečně něco uděláte. Po tomto téměř rituálním aktu vás pak čeká překvapení jako dárek.

 

14.6.2019
V pátek vám ke spokojenosti stačí dostatek prostoru pro rozhodování a volné ruce k výkonu svých plánů. Intimní vztahy nejspíš odsunete na vedlejší kolej. Doma vás nic neudrží, čímž si vysloužíte kritiku a konflikt je za dveřmi. Čím víc vás však bude kdokoli držet na uzdě, doma či v zaměstnání, tím víc budete utíkat pryč.

 

15.6.2019
V sobotu si připusťte extrémy, kterými jste se až příliš naklonili z rovnováhy a zkuste najít vyváženější přístup. Proveďte úpravy dle potřeby, vybalancujte skutečné záměry, logiku i city, sebe a ostatní, sny a skutečnost a nedovolte, aby vás něco opět přemohlo. Prostor, ve kterém byste měli inventuru učinit se týká domova, rodiny a povinností.


16.6.2019
Neděle je plná síly, odhodlání a pokušení. Máte šanci zbavit se jakéhokoliv břemene nebo chyby, kterou jste udělali v minulosti z nerozvážnosti, nedospělosti nebo nevědomosti. Toto zavazadlo uvolní cestu emocím, svobodné vůli, konstruktivním nápadům, optimismu a hojnosti. Pokud je však tato energie nesprávně uchopena a zneužívána, pak přináší škody. Více než kdy jindy vyjde na povrch skutečné přátelství, láska a spojenectví a nebo falešná hra, nepřátelství a lhostejnost.0 hlasů
Vaše hodnocení