Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý se ocitnete na křižovatce, ve čtvrtek dejte šanci nadějím

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 01.10.2018, 09:21 | 01.10.2018, 09:21 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

1.10.2018
V pondělí si budete vědomi všech svých schopností a s těmi se náležitě předvedete. Podaří se vám sestavit ty nejambicióznější projekty i nové metody, které bravurně před druhými obhájíte a tím všechny přesvědčíte o svých kvalitách. Pár překážek se sice do cesty postaví, ale s dnešní odvahou a vytrvalostí dosáhnete svého. V lásce se můžete dočkat příjemného překvapení a nezapomenutelného zážitku, což přispěje k váhání, zda zachovat tempo, aby se věci staly a nebo zpomalit, protože se obáváte opustit bezpečnou rutinu.

 

2.10.2018
V úterý se ocitnete na křižovatce, kdy budete nuceni přijímat rozhodnutí, která mohou ovlivnit vaši budoucnost, a to jak profesionálně, tak i osobně. Ale nebojte se. Budete dobře inspirováni a budete i vědět, jak správně postupovat, kdy souhlasit, kdy mlčet a kdy naopak diplomaticky a s mírností co a jak činit. Tímto vaším přístupem tak vyplave na povrch to, co vám unikalo, např. napjatá atmosféra, rivalita, žárlivost. Ovládejte své emoce, reagovat agresivně nic nevyřeší. Čekejte, sledujte, seskládejte všechny dílky puzzle do srozumitelného obrázku.

 

3.10.2018
Na programu středečního dne je blaho a klid. Jakémukoli nepokoji a boji se budete chtít vyhnout. Pokud vznikne spor, je pravděpodobné, že dojte k rychlému usmíření, čímž se ještě více přiblížíte k partnerovi, nadřízenému, kolegovi apod. Dnešní den podporuje páry, věří v sílu dvojice, jak pracovní, tak především citové. I jednoduché přátelství se může proměnit v mnohem důvěrnější vztah díky pozornosti. Těžké nohy a stav žil jsou dnešním informátorem o schopnosti přijímat i pouštět, vyjádřit se i naslouchat, být sami sebou, ale též spolupracovat, spolu žít.

 

4.10.2018
Ve čtvrtek budete schopni realizovat své naděje. Překvapíte sami sebe, jak snadno přijmete realitu svého snu, i když to může za normálních okolností znamenat obtížné rozhodnutí. Vaše strategie však bude jemnější než obvykle, protože ji budete rozvíjet klidně a metodicky. Své blízké pak dokážete strhnout svým optimismem i profesionalitou, s laskavostí získáte i nečekanou nápomoc. Finančně větší pohodlí získáte díky partnerství nebo sdružení. Ve vztahu budete hledat duchovní porozumění, harmonii a hlubokou spoluúčast víc než vášnivé vzruchy.

 

5.10.2018
V pátek bude vaše energie motivována příznivými impulzy, to proto, abyste měli důvod se více snažit v práci, podnikání, stejně tak i v lásce. Přemýšlejte, jestli by vám nepřišlo vhod oživit kontakty z různých správních orgánů nebo organizací, abyste napříště ve vhodnou dobu získali efektivní ochranu. Odpoledne se budete cítit lépe, vzdáte-li kávy, silného čaje i jiných stimulantů. Pro tělo je to v tuto chvíli zátěž a pro mozek ochabující. V odpoledních hodinách budete naopak potřebovat pružné tělo i mysl, abyste hbitě reagovali a učinili moudré rozhodnutí. Na cestách nebo na společenské akci může vaše srdce propadnout lásce na první pohled.

 

6.10.2018
V sobotu bude vnější atmosféra i vaše vlastní rozpoložení neustále v pohybu a skákat jako pingpongový míček z jednoho extrému do druhého. To znamená, že nejvíce energie vám dnes zabere orientování se v přítomném dění a hbitém přizpůsobování se. Nervozitu a netrpělivost doprovází stres i konflikty. Nenecháte-li se ovládat nechtěnou stránkou své povahy, např. tendencí být autoritativní či netolerantní, pak nebudete litovat, protože bude vše v pořádku a neohrozíte své manželské štěstí a tělu nezpůsobíte fyzické bolesti kvůli nekontrolovatelným pohybům.

 

7.10.2018
V neděli budou sice vaše nepředvídatelné výdaje kompenzovány neočekávanými peněžními příjmy, nicméně zkroťte svou chuť bezhlavě utrácet nebo dokonce finančně riskovat. Absolutně se vyhněte půjčování peněz někomu blízkému. Využijte příležitosti být s dětmi, budou vděčné za důvěrný rozhovor a radu týkající se osobního nebo školního problému, který je rozrušuje. Máte chuť být více společenštější než obvykle, proto rádi přijmete pozvání na schůzku. Jen pozor, aby vám nenastaly problémy, kvůli riskantnímu sexuálnímu zážitku a nebezpečí infekce.0 hlasů
Vaše hodnocení