Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý se povzneste nad minulost, v pátek zatočte s životními brzdami

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 18.03.2019, 10:06 | 18.03.2019, 10:06 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

18.3.2019
Pondělí nás zkouší, jak moc jsme zralí a schopni přijmout zodpovědnost. Nerozptylujte se reakcemi, názory ani soudy jiných lidí. Nechejte se vést svými vlastními pocity a smysly, udržíte se tak v rovnováze a ve středu sebe sama. Postavte se faktům a rozhodněte se, co je pro vás i vaši situaci nejlepší. Koncentrujte se na jednu věc, jeden cíl a ten dotáhněte do konce. Pak můžete pokračovat v cestě jiné. Tímto způsobem dnes můžete uzavřít spoustu nedodělků.

 

19.3.2019
V úterý jste připraveni ponechat minulost za sebou a jít dál. Ale kam půjdete? Nejspíše je cesta před vámi prozatím nejasná a rozmazaná. Zdá se, že budete muset počkat na ten okamžik, až si vyjasníte co chcete, co potřebujete a posadíte do reality. Možná se chcete vrhnout do něčeho nového, ale stále vás něco blokuje. Je třeba tento blok najít a uvolnit, aby se otevřela ta cesta, kterou jste předtím neviděli. Jen vy jste dnes sami sobě svým vlastním léčitelem i koučem.

 

20.3.2019
I když vás ve středu bude čas, povinnosti nebo ostatní lidé tlačit do rychlých nebo extrémních činností, laskavě odmítněte a zpomalte. V netrpělivosti a agresivitě se odehraje spoustu zbytečných problémů, která mohou pokračovat v dlouhodobě vlekoucí se dramata. Bude-li se vám někdo svěřovat, vyslechtěte, spolupracujte, pomozte, ale nesnažte se brát problém někoho jiného za svůj vlastní.

 

21.3.2019
Ve čtvrtek uvidíte v pravém světle, co vám přineslo připojení se k něčímu názoru či projektu a nebo přímo spojení s někým, ať v osobním anebo profesním životě. Vnější dojem nemusí odpovídat vašim skutečným pocitům. Nepotlačujte základní rysy své vlastní duše, naopak rozšiřte potenciál životně důležitých a krásných částí sebe sama. Bez ohledu na to, jaké jsou okolnosti, začněte být přirození a svobodní, jak jen můžete.

 

22.3.2019
V pátek může jakákoliv změna ve vašich každodenních záležitost urychlit rozhodnutí nebo samotnou akci, na což jste už nějakou dobu čekali. Čím intenzivnější bude tlak, tím ráznější intenzity nabírá vaše aktivita a bez jakýchkoliv skrupulí za sebou zanecháte to, co vás blokovalo - zvyk, strach, majetek, víra v něco/někoho, žárlivost apod. Večer se na sebe podívejte do zrcadla, určitě se uvidíte jinak, a to vyspělejší a moudřejší.

 

23.3.2019
V sobotu můžete být každou chvílí nad něčím v úžasu. Stačí jen trpělivě sledovat a tolerantně reagovat. Pak se z něčeho únavného nebo z někoho nudného rázem stane vzrušující a potěšující zážitek. Vyplatí se ponechat jen více času a prostoru, netlačte, nemanipulujte, nevychovávejte. Je jen na vás, jaké podmínky vytvoříte. Svou dosavadní identitu, stabilitu a bezpečné prvky můžete ještě více zakořenit i rozšířit.

 

24.3.2019
V neděli se budou střídat emotivní nálady. Nepopírejte, pokud máte radost, smutek, vztek, strach. Vše by nejraději v jednu chvíli chtělo vytrysknout do vašeho vědomí, abyste získali větší vhled, kým jste, co potřebujete a co vám ubližuje či škodí. Vaše pocity jsou vaší silou, ne slabostí. Neporovnávejte se s ostatními, každý je z jiného těsta. Hluboko v sobě najdete poklad, který čeká na své zviditelnění.0 hlasů
Vaše hodnocení