Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý se rozhodujte podle intuice, ve čtvrtek vás dožene minulost!

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 25.03.2019, 11:24 | 25.03.2019, 11:24 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

25.3.2019
Pondělní den vás podpoří ve všem, v čem jste měli doposud nějaké pochybnosti a nebo jste se dostali na konec svých sil či víry v něco. Malá jiskřička dokáže vzplát v mocnou energii a probudit silnou myšlenku: „Nevzdávej se!“. Pak možná najdete způsoby, jak to či ono zjednodušit nebo opravit nepřesnosti, detaily, slova apod. Lenost a lhostejnost se dnes nevyplácí.

 

26.3.2019
V úterý můžete docílit svobody, klidu, lehkosti jen tím, že dle stavu a pocitu těla, a také intuice, učiníte správnou volbu. Všichni se bojíme změn, ale dnešní den je opravdu silný v realizaci i těch nejpodivnějších myšlenek a přání. Jediné, co pro to musíte udělat je být na začátku malinko aktivní, překročit práh, sešlápnout plyn. A pak si sami pro sebe přiznejte, jaký pocit vzrušení i dobrodružství prožíváte a jak vám přibývá sebedůvěra i sebehodnota.

 

27.3.2019
Středa zdůrazňuje nezávislost, svobodu a převzetí iniciativy. Máte šanci změnit uspořádání vašeho života, priorit, práce, lidí… a to jen tak, jak to vyhovuje vašim bezprostředním potřebám. Upřednostníte pohodlí, zábavu, jednoduchost, otevřenost. Už nebudete chtít nadále za sebou vláčet kouli u nohy, ať se týká jakékoliv oblasti. Cokoli vás dnes rozhodí, rozčílí, pak je načase se tímto tématem zaobírat.

 

28.3.2019
Ve čtvrtek zpomalte, čekejte. Sice nevíte na co konkrétně, ale vždy se bude jednat o hlubší pochopení faktů situací, které se udály ať už v době nedávné a nebo 20 či 40 let nazpátek. Díky rostoucí schopnosti vnímání a cítění vstřebáte informace, kterým jste dříve nedokázali porozumět. Potenciál dnešního dne je mnohem silnější večer než ráno, protože rozpoznáte a uvolníte staré myšlení, které vás oslepovalo žít pravou a pravdivou realitu.

 

29.3.2019
Pokud musíte v pátek do práce, pak byste nejraději přeskočili čas z rána do odpoledne nebo rovnou na sobotu. Celý den si budete vytvářet plány na víkend a představovat si, jak moc uspokojivé to bude. Jestliže budete řídit nebo mít v ruce nástroj, nářadí apod., pak se této činnosti plně věnujte a neplujte na obláčku snění, abyste nepřišli k úrazu.

 

30.3.2019
V sobotu začnete mít odpor ke všemu, co jste již dlouhodobě snášeli, s něčím neúspěšně bojovali či tolerantně opomíjeli. Toužíte si konečně prosadit svou identitu, svůj prostor, svou touhu. Zdá se, že přišel správný čas tyto věci vyřešit. Rozhodně nemůžete sedět a nedělat nic. Energie stoupá a vám pomůže obnovit vaši důstojnost a přijmout i to, že jste pro sebe udělali to nejlepší, i když to prozatím není do detailů vybroušené.

 

31.3.2019
Neděle vám ráda otevře oči a ukáže nové obzory, tak si jich všimněte. Nemusíte setrvávat ve stejném unaveném starém způsobu a tvrdošíjně zakořeněném postoji. Jakmile převrátíte vnější stranu, následně se míček odrazí i do vašeho nitra, kde proběhne mnoho procesů a přeskupování, ať v těle fyzickém, v myšlení, v srdci i duši. Nastartovali jste tím sebeléčivý proces. Možná vám upadne bradavice, zmírní se kašel nebo přestane bolet koleno. Vše je dnes možné, téměř zázračné.0 hlasů
Vaše hodnocení