Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý se zbav všeho, co tě brzdí. V pátek se neboj slova NE

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 03.04.2018, 09:11 | 03.04.2018, 09:11 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

3.4.2018
V prvním dubnovém týdnu se o slovo hlásí svoboda. Je čas na změnu osvobozením se od všeho, co nás brzdí, ne v krocích, ale v jízdě. Na zpátečku zapomeňte. Každý z nás dostane v tomto týdnu plnou nádrž nejkvalitnějšího paliva, a navíc zdarma. A co s ním uděláme, je jen na nás, i v tomto máme svobodný prostor. Můžeme ho nechat být ladem, nebo ho rozdat a nebo ho odvážně využijeme sami pro sebe k nastartování a ujíždění po závodní dráze.

 

4.4.2018
Ve středu nás spoustu situací vyvrátí ze stability. Toto zakolísání se pak projeví v přílišném rozumovém zdůvodňování a následné pasivitě nebo agresivitě. Proto se raději vyhněte střetnutí s lidmi, u kterých byste tento průběh mohli očekávat. Nevynucujte si něčí pozornost, abyste ani vy nezpůsobili jinému újmu. Uklidnění naleznete v kráse, buď přírody, umění apod.

 

5.4.2018
Ve čtvrtek se vám do cesty připletou různé překážky a nepříjemnosti. Po chvíli si uvědomíte, že dané téma řešíte již delší dobu a nedokážete se přes stále se opakující emoční prožívání dostat do jiného bodu. Možná potkáte někoho, koho jste už dlouho neviděli a s ním uznáte, že vaše problémy jsou titěrné a snadno řešitelné. S klidným srdce pak opustíte vše, co vám už nic nepřináší.

 

6.4.2018
Páteční den je dosti chaotický. Abyste se příliš do všeho nezamotali, je nutné začít co nejvíce používat slovíčko „NE“. Tím, že něco odmítnete, vyhodíte, skončíte…, zjistíte, jak snadněji se vám dýchá. Vše, co jste doteď vnímali jednostranně, můžete nakonec pochopit z jiného úhlu pohledu a odlehčit tak svému srdci, duši či svědomí.

 

7.4.2018
V sobotu dostává na frak hlava. Myšlení bude často komplikované a bude složitější vidět věci jednoduše. Možná se rozhodnete sami nebo budete donuceni řešit stěhování, změnu práce, přístupu nebo vztah. Pozor na ukvapená rozhodnutí a prudká hnutí mysli. Nekonejte dřív, dokud si nejdříve vše do detailů nepromyslíte. Večer se zaměřte na potřeby fyzického těla, buď mu dopřejte relaxaci nebo vybití.

 

8.4.2018
Neděle je činorodá a plná nápadů různých netradičních aktivit. Věnujte se všemu, co budete dělat s radostí a nebo výzvou. Buďte s lidmi, se kterými se cítíte dobře, uvolněně, nemusíte se přetvařovat a jen investovat energii. Pozor na zbytečné diskuse, výčitky, necitlivé chování a nebo diktátorské sklony. Vyjděte si do přírody, tam vám nebude nikdo vyčítat vaše chyby a omyly.0 hlasů
Vaše hodnocení