Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý si hlídejte lásku i manipulátory, ve čtvrtek vlastní pověst

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 18.02.2019, 10:47 | 18.02.2019, 10:47 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

18.2.2019
V pondělí pečlivě vybírejte mezi různými možnostmi. Přijměte pouze ty, které se vztahují k vašim pravým přáním, a ne k dočasným rozmarům. Pokud se pokusíte využít všech nabízených příležitostí, pak ve vás jejich rozmanitost vyvolá zmatek a omezí schopnost soustředit se na to, co vede k úspěchu v jakékoli oblasti. Je čas zjistit svůj skutečný potenciál tím, že zažijete věci, které jste předtím nezažili. S odvahou pak učiníte zásadní rozhodnutí, se kterým jste dlouhodobě otáleli.

 

19.2.2019
Úterý zdůrazňuje lásku a záležitosti srdce. Bude však zapotřebí zjistit rozdíl mezi láskou a kontrolou. Je možné, že budete muset zvážit myšlenky a názory, které již nejsou vhodné pro tyto časy nebo pro vaši jedinečnou situaci. Není třeba se zotročit kvůli potřebám druhých a nebo si naopak zotročit ostatní jakousi manipulací, abyste si vytvořili své bezpečnější místo ve vztahu nebo ve světe. Možná budete muset nepředvídatelně pomoci někomu jinému a najít způsob, jak vyvážit svůj život, čas, povinnosti, potřeby a peníze s jistou dávkou trpělivosti, soucitu a porozumění.

 

20.2.2019
Ve středu zpomalte a analyzujte. Příliš rychlé pohyby, akce a rozhodnutí předznamenávají pád, který pak bolí, i když se nemusí doslovně jednat o pád fyzický. Účelem takového šoku je přinutit vás do klidnějšího a introspektivnějšího režimu, uvědomit si vlastní popření a najít odpovědi na vyhýbavé otázky. Pokud však budete opatrní a intuitivní, vnějším problémům i bolesti se vyhnete a plni síly se věnujete svému vnitřnímu dialogu, možná si pomůžete vírou či neviditelnými bytostmi.

 

21.2.2019
Čtvrtek je o hledání vnitřní spokojenosti a štěstí. Vsaďte na sebe, své charisma, vědomosti, zkušenosti a posuňte se na vyšší úroveň. Je však nutné vidět i druhou stranu mince. Uvědomte si, co se děje ve světě, ve firmě, v rodině. Jedině vy sami jste schopni vidět a zajistit si nejen novou prosperitu, ale především bezpečnost. Přijměte preventivní opatření k ochraně vašich zdrojů, soukromí či pověsti. Co bylo kdysi považováno za zdravý obchod, dnes platit nemusí.

 

22.2.2019
V pátek je načase integrovat vlastní minulost do přítomnosti, abyste byli schopni vidět a cítit potenciál budoucnosti. Ale předtím, než budete moci skutečně za něčím zavřít dveře, je nutné se emocionálně, duševně nebo fyzicky uvolnit z těch aspektů, které vás stále spojují a drží, ale již neslouží účelu. Dnešní den může být malou rekonstrukcí vaší minulosti v různých formách, které představují důsledky určitých činů, nečinnosti, přesvědčení, postojů. Některé situace budou uzavřeny a vám to přinese mnoho úlevy a klidu.

 

23.2.2019
Čím více se blíží únor ke svému konci, tím více se potkáváme s nějakou zátěží a řešením sami se sebou nebo v rodině. Zkrátka berte tento měsíc jako jedno velké terapeutické sezení. A sobota nebude výjimkou. Dnes se soustředíte na svou samostatnost a soběstačnost. Uvědomte si různé závislosti. Pokuste se vysledovat emocionální příčinu, proč vás tyto špatnosti drží ve svých kleštích. Představte si svobodu, kterou byste bez nich měli rádi. Najděte sílu a osvoboďte se.

 

24.2.2019
V neděli se nezalekněte, pokud se něco náhle změní nebo dokonce i skončí. Nepropadejte pesimismu, že s tím nemůžete nic dělat. Spíše přijměte, co se stalo. Za toto omezení nikoho neobviňujte, maximálně to sveďte na osud, který vám chce tímto ukázat, kde jste na své cestě životem odbočili jinam nebo uvízli. Tím, že se setkáte s realitou, nejspíš i strachem, se fyzicky, emocionálně, intelektuálně nebo duchovně zbavíte utrpení a posunete svůj vlastní vývoj do osoby, o které víte, že tou chcete a můžete být.0 hlasů
Vaše hodnocení