Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý si vyjednejte lepší plat, v pátek je čas na resty

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 21.10.2019, 10:19 | 21.10.2019, 10:19 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

21.10.2019
V pondělí se objeví příležitosti k postupu v kariéře nebo nastane zlom díky nové situaci v partnerství či rodině, čímž přibude více zodpovědnosti za sebe i ostatní. Sami zhodnoťte, zda jste vůbec schopni tuto zátěž unést. Předchozí nápady naberou konkrétnější podobu, praktické informace vám doplní starší nebo zkušenější kolega. Díky odvedené práci, dědictví nebo ukončenému právnímu jednání si finančně polepšíte.

 

22.10.2019
V úterý jsou vaše vyjadřovací schopnosti na vysoké úrovni, díky tomu můžete dosáhnout vysněné pracovní pozice nebo si vyjednat příznivější pracovní podmínky a zvýšení platu, získat obdiv konkrétního člověka a nebo s něčí pomocí rozjet podnikání. Odkrývá se vám velmi příznivé finanční období, takže si dobře všímejte všech příležitostí. V partnerství místo kritiky a vyčítání raději oživte společný smysl pro humor.

 

23.10.2019
Středa je nabitá energií, se kterou můžete i zdravě riskovat. I když uděláte skok do neznáma, do budoucna se vám to vyplatí a nenecháte se odradit ani případnými neznalostmi. Odpoledne se může velmi rychle a nečekaně ukončit něco, co změní váš názor, směr a možná obrátí celkově život naruby. Zvažujte, do čeho investujete, protože penízky se kutálí k vám, ale i od vás.

 

24.10.2019
Ve čtvrtek bude vše neukotvené, kolísavé, v ovzduší bude stres a vaše tělo neustále napnuté. Všímejte si, s jakými lidmi se setkáváte a jaké emoce ve vás rozehrávají. Nedivte se, když se sami v sobě zamotáte a čím déle se budete snažit na něco přijít, tím více si budete připadat, že jste snad někde vytratili mozek. Po 21 hodině se vše uklidní a v noci získáte zpět uniklou sílu i ztracené myšlení.

 

25.10.2019
V pátek nic neodkládejte na jindy, protože dnes zvládnete všechny povinnosti v práci i doma s neuvěřitelnou rychlostí prakticky zorganizovat a realizovat. Bolest v pohybu či ztuhlost krku může zázrakem zmizet vyřešením vlekoucího se problému. V partnerství začnete více udávat tón. Nebude-li se chtít partner přizpůsobit, nejspíš vyhledáte jinou spřízněnou duši. Možná se objeví bývalí partneři nebo nová vášeň a pokušení.

 

26.10.2019
V sobotu se vyhněte těžké fyzické námaze, tělo je dnes křehčí a vaše nitro se stává citlivější a vnímavější. Nejspíše budete cítit únavu z přemíry povinností nebo řešení životních událostí.
V rodině může nastat napjatá atmosféra, protože se dozvíte nebo zažijete něco, co vám na klidu nepřidá. Není vyloučené, že se s někým rozloučíte. Ke zklidnění vám postačí obyčejná chůze nebo projížďka na kole či motorce.

 

27.10.2019
Neděli budete chtít trávit nejraději o samotě, přemýšlet a uzavírat různé životní kapitoly. Pokud se doma s partnerem cítíte už vyprahlí, pak buď uděláte něco, abyste k sobě znovu našli cestu a zalíbení a nebo začnete vědomě hledat toho pravého – tu pravou. Nostalgické vzpomínky dnes hrají prim, proto vás nejspíš napadne ozvat se dávným přátelům a domluvit si s nimi setkání. Případné staré křivdy a rány tím mohou být zapomenuty a urovnány.0 hlasů
Vaše hodnocení