Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý vás dostihne to, čemu se chcete vyhnout, ve čtvrtek pozor na agresi

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 14.10.2019, 11:54 | 14.10.2019, 11:54 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

14.10.2019
V pondělí můžete ukončit to, co odčerpává vaši energii nebo otupuje vaše smysly. Cestu si k vám najdou důležité informace či lidé, které ovlivní vaše dlouhodobé zájmy, práci i vztahy. Otevíráte se nové etapě, která je založena spíše na otevřenosti, pravdivosti, spolehlivosti a komunikaci než na povrchním přístupu, utajování či popírání.

 

15.10.2019
Úterý je den velké transformace. Proto se nedivte ani nerozčilujte, pokud se vám do cesty bude stále stavět to, co rezolutně odmítáte nebo čemu se vyhýbáte. Pozastavte se nad tím, pochopte důvod a přijměte danou situaci do svého života. Nemá smysl tlumit vlastní pocity, něčeho či někoho se stranit a nerespektovat volání duše. Uvolněte se z takového tlaku a uvidíte, jak se vše obrátí k lepšímu.

 

16.10.2019
Ve středu se nerozptylujte maličkostmi, hloupostmi a nepodstatnými věcmi. Začněte se soustředit na to, co je důležité, opravdové a hmatatelné. Je čas na seznamování se s novými možnostmi, směry, technologiemi, lidmi, se vším, co vás obohatí, zjednoduší vám život či nastartuje váš zájem. Odpolední čas se hodí k hýčkání těla i smyslů. Kam půjdete – ke kadeřníkovi, masérovi nebo do cukrárny? Možností je mnoho.

 

17.10.2019
Ve čtvrtek bude každá myšlenka nadmíru originální a přínosná, nebojte se realizovat to, co vás zaujalo, rozzářilo a celkově oživilo. Objeví-li se problém, snažte se ho co nejrychleji vyřešit, aby vám v hlavě nebublal a nedráždil vás k zamračenosti a agresi. Dnešek by měl být vysmátý, takže v práci si povídejte vtipy nebo legračními historky. A neošiďte ani rodinu, místo večeře doma, raději jděte do restaurace a zábavných míst.

 

18.10.2019
V pátek bude vše pohybu, rychlém a chaotickém. Teprve odpoledne si to vše sedne a uklidní, ale na vás čeká úklid a pořádek, ať se bude týkat okolního prostoru nebo vaší hlavy. Nejspíše budete muset přijmout fakt, že na některých věcech nebo pocitech, které vás navíc dlouhodobě trápí, prostě už nezáleží. Chůze, cvičení, práce a fyzický kontakt jsou ideální nejen pro relaxaci, ale i srovnání těla, mysli či života.


19.10.2019
V sobotu se odvážíte postavit těm, kteří využívají a zneužívají vaše schopnosti, pracovní nasazení, lásku nebo péči. Prosaďte si svou a minimálně pro dnešek si ponechejte energii jen pro sebe. V tomto prostoru a čase pak přehodnoťte všechna pro a proti, na misce vah zjistěte, která strana je čím vychýlená. Kyslík a voda vám pomůžou v přemýšlení a rozvážném plánování budoucnosti.

 

20.10.2019
V neděli ráno nebudete chtít opustit postel. Únava z práce či života vás dohnala a co nejvíce potřebujete, je odpočinek fyzický i duševní. Nebraňte se proto pozváním na jakékoli výlety. Na cestách či v přírodě možná potkáte člověka, který vás něčím osloví a vhodně nasměruje. Dnešní den dokonce dodává odvahu a potěšení z překvapení k nabídkám společného života.0 hlasů
Vaše hodnocení