Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý zapomeňte na hádky, v pátek čekejte zmatené srdce

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 25.11.2019, 11:16 | 25.11.2019, 11:16 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

25.11.2019
V pondělí komunikujte, snažte se o domluvu, nic neřešte horkou hlavou. Odpoledne nabírá na síle kuráž, bojový duch, chuť, síla a vůle rozpohybovat aktivitu v čemkoli, kde cítíte nutkání – práce, vztah, domov, zdraví, fyzická kondice… Vůně a světlo lahodí vaší duši a působí na vás jako oživující balzám. Intenzivní světlo aktivuje produkci serotoninu - hormonu štěstí, který je alfou omegou pro správné duševní rozpoložení a následné praktické roztřídění energie i času.


26.11.2019
V úterý vkládejte sílu a rozhodnost hlavně do těch činností, kde získáte něco nazpět. Bojem a hádkou dnes nic nevyřešíte, spíše proděláte. Projevte ohleduplnost, toleranci, najděte společný smysl pro humor a oboustranná důvěra je na světě. Kolem 11 hodiny se začnete více zaobírat tím, kde vaše srdce strádá, proč pláče a vymyslete praktickou myšlenkou, jakým způsobem a kdy to změnit. Uklidňujte se pomalou chůzí, pravidelným dýchání, hudbou a pohybem do rytmu.

 

27.11.2019
Středa by měla probíhat v duchu uvolněné atmosféry a veselé nálady. Pokud by tomu tak nebylo, je třeba probrat předešlé měsíce či léta a přijít na to, čemu ze své minulosti vděčíte za současnou nepohodu. Aktivním přístupem, optimistickou náladou a upovídanou pusou dnes dokážete vytěžit víc, než si myslíte. Povinnosti prokládejte odlehčenou a hravou činností. Ženy zatouží po založení rodiny, proto budou více aktivnější ve svádění.

 

28.11.2019
Ve čtvrtek začnete být nepříjemní až alergičtí na vše, co už vám dlouhodobě ztrpčuje život. Nebojte se odmítnout něco, na co už nemáte kapacitu. Přeorganizujte maličkosti, ale i zásadní jistoty, které došly do svého konce a zatím se jen malinko drolí, a nebo se už kompletně rozpadají, jen vy se je snažíte vší silou a přesvědčováním sebe sama udržet. Nečekaně pak můžete získat finanční či majetkový dar.

 

29.11.2019
V pátek nepřepínejte své síly, opřete se o pomoc rodiny či kolegů. Věnujte péči sami sobě, dopřejte si dostatek odpočinku, kvalitní ale jednoduchou stravu a každou chvíli hluboké dýchání. Vše, z čeho je vám smutno nebo těžko, byste měli vypustit ze svého života. Srdce je dnes velmi zmatené, buď se cítíte citově vyprahlí nebo se až po uši zamilujete. Je to jen přechodný stav, přehnaně naivní, očekávající nebo zoufalý. Zítra bude vše jasnější.


30.11.2019
V sobotu budete mít spoustu nápadů a plánů, dostaví se potřeba obohatit se o nové informace, zdokonalit se v něčem a možná si i pořídit nový přístroj, protože vás bude bavit učit se ho ovládat, libovat si v tom, jak vám usnadňuje život a pyšnit se jím. Mentální aktivita tímto bude uspokojena, pokud by se však mozek cítil zanedbáván, pak by to dal najevo k večeru bolestí hlavy. V partnerství objevte společnou vizi a dohromady sestavte praktické kroky k realizaci.

 

1.12.2019
V neděli by rádo vaše ego získalo to nejlepší. Proto budete snít o posunu v kariéře nebo o snubním prstýnku. Před ničím se nezastavíte a ani nebudete strkat hlavu do písku. Naopak vás bude fascinovat jakékoliv experimentování. Odhalte svou zlatou žílu, abyste si finančně, materiálně či citově polepšili. Vztahy a spolupráce se zahraničím má zelenou. Strach změnit něco, zbavit se něčeho a zloba z minulosti by vás nejen zastavila, ale navíc by se bolestivě ozvaly hemeroidy.0 hlasů
Vaše hodnocení