Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: V úterý zvaž změnu image, ve čtvrtek buď ve střehu

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 08.01.2018, 12:14 | 08.01.2018, 12:14 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

8.1.2018
V pondělí vaši mysl zaplaví spoustu plánů a idejí, které dokážete hbitě rozpoznat a rozdělit na snové a praktické, aby vám jejich realizace přinesla úspěch. Možná objevíte i nový zájem o něco, což však může ovlivnit vaše vztahy, některé zaniknou, ale nahradí je nové. I prostředí, ve kterém se pravidelně pohybujete, bude mít na vás dnes prapodivný účinek, a to jen proto, abyste popřemýšleli, zda tam ještě patříte a nebo už ne.

 

9.1.2018
V úterý se těšte z optimistického naladění proudícího v ovzduší. Budete mít pocit velké síly a s tím přichází snaha zajistit si moc nad svým životem, časem, prací. Lze však také bohužel zneužít této moci nad někým. Možná díky jakési negativní zkušenosti zatoužíte po celkové osobní transformaci, změně image, doplnění si vzdělání, jinému smýšlení…. Přehodnocením určitých událostí nastavíte i jiný smysl života s racionálními kořeny, tvarem i cílem.

 

10.1.2018
Ve středu vám naruší naplánovaný harmonogram dne jakási náhlá událost, čímž vám přibude množství neodkladných povinností, ale i tak svou práci zvládnete s uspokojením. Dnešní den přeje nalezení takového zaměstnání, po jakém toužíte. Přejete-li si zbavit se nějakého zlozvyku, pak vám odpolední čas nebrání v překročení startovní čáry. Večer je nakloněn rozumným úvahám, jak v současné chvíli nakládat s penězi, co si lze dovolit a kde raději hospodařit efektivněji.

 

11.1.2018
Ve čtvrtek budou mít vliv na vaši pozici či kariéru jiní lidé. Proto buďte ve střehu, abyste včas zaregistrovali detaily v myšlení, chování a následných pokusech ovlivnit někým vaši jistotu. Dnešek přeje studiu, možná se pro něj teprve rozhodnete a nebo už máte jasno a učiníte závěrečný odvážný krok. Šťastná hvězda přeje všemu, co se odehrává v zahraničí, ať práce, učení či vztah.

 

12.1.2018
Páteční události se budou týkat především vlastního nitra. Při jízdě v autobuse a nebo uprostřed nějaké činnosti se najednou zamyslíte a buď budete na chvíli mimo tento svět a realitu a nebo ve svém tichu rozeberete do hloubky vaši situaci, stav, spokojenost, problém… Bujarou a veselou společnost dnes raději nahradíte místem, kde naleznete klid a zvláštní nádech souznění, přátelství až tajemna.

 

13.1.2018
Sobota je bohatá na setkávání se s lidmi s různými názory, zážitky, zajímavého vzhledu, kultury či oboru. Nejspíše se od nich dočkáte užitečné rady nebo návodu, jak např. něco odmítnout, co vám neprospívá nebo kde najít konkrétní informaci či zboží apod. Kruh původních přátel tímto nejspíše zúžíte. I vše ostatní, co vám najednou bude připadat plytké a povrchní, dobrovolně a s chutí ukončíte.

 

14.1.2018
Neděle bude jako mořská hladina, buď budou šplouchat vlnky jedna za druhou a nebo se občas a nečekaně objeví velká vlna, se kterou bude náročné pořízení. Pokud jsou vám milejší vlnky, pak byste si měli dovolit mít den plný příjemných povyražení a vyhodit si i z kopýtka. Pokud se však rozhodnete pro domov, úklid, povinnosti a stereotypní rituály, pak to vše spláchne velká vlna, aby tuto nudu narušila.0 hlasů
Vaše hodnocení