Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Valentýn bude bohužel o sobeckosti. Den jako z pohádky přijde až koncem týdne

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 12.02.2018, 10:26 | 12.02.2018, 10:26 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

12.2.2018
V pondělí bude vaše tělo i mysl plné energie a budete schopni pracovat současně na více projektech, místech a za několik lidí. Odpočinek a nuda nejsou tématem dnešního dne. Rychlost se projeví v pracovních, osobních i společenských aktivitách. Pokud se stane něco pomalým a nudným, okamžitě si najdete něco nového. Z každého se dnes stává výborný řečník a schopný vyjednávač. Jen pozor na přílišnou zvědavost, aby to nebylo na škodu.

 

13.2.2018
V úterý je štěstí na vaší straně, budete-li veselí a usměvaví. Dnešní den je soutěživý a tím pádem se s nadšením zapojíte do vzrušení ze hry, ať půjde o business, život nebo lásku. Se svým optimismem dokážete udělat divy a přesvědčit ostatní, že právě ta vaše myšlenka je tou správou cestou, kterou se vydat. S podřízeností se dnes smíříte jen těžko, jinak způsobíte velký křik.

 

14.2.2018
Ve středu se řídíte heslem „Vítěz bere vše“. Půjdete za svým cílem, ať se děje co se děje. Budete mířit přímo na bránu, jen si važte těch, kteří vám věří a stojí při vás. Dobře se dokážete přizpůsobit aktuálním podmínkám a případným změnám na trase. Slabším a pomalejším se snažte pomáhat, neházejte je hned do koše, možná jen nepochopili váš záměr. Některé situace nebo lidi vám pomůžou s konfrontací temnější stránky vaší povahy, pochopíte-li, pak získáte k vaší cestě bonusy.

 

15.2.2018
Čtvrtek je zvídavý, neustále se budete zajímat o to, co je nové, jiné, tajemné, a jak by to mohlo vám, vaší rodině a nebo ostatním pomoci v budoucnosti. Přijdete-li na to, čemu věřit, pak to dokážete vášnivě obhájit a věnujete tomu přímo buldočí vytrvalost. Vše, co pomáhá všeobecnému blahu, má pro dnešek zelenou. S velkými výzvy předveďte své schopnosti přímo v terénu.

 

16.2.2018
V pátek zabloudíte do vizí a snů, z nichž některé můžou přinést i užitečný nápad. Dnes se budete neustále snažit o rovnováhu mezi seberealizací v každodenním životě, já-rodina, povinnosti-zábava, práce-odpočinek atd. Zbytečně moc nepřemýšlejte, spíše dělejte to, u čeho se cítíte dobře. Přáli byste si být užiteční a milovaní, posloužit jiným, ale investujte tuto energii jen tam, kde nebudete zklamáni.

 

17.2.2018
Sobotu ovlivňuje převeliká trpělivost a tu se zájmem uplatníte v té oblasti, kde to ostatní už vzdali. Dnes nepotřebujete kolem sebe houf lidí, postačí vám jen pár vyvolených. Díky dokonalé organizaci a zvládnutí jakýchkoliv těžkých břemen, dovede vést druhé tak, aby byl každý spokojený. Podělte se však také o část tohoto nákladu s jinými, abyste dokázali běžet až do večera.

 

18.2.2018
Neděle je citlivá a proto budete dávat přednost nekonfliktnímu běhu dne. Pokud budete kontrolovat své emoce, vytvoříte prostředí plné harmonie a tím se přidržíte hesla „Vycházej s jinými, aby vycházeli oni s tebou“. Objeví-li se nějaký problém, starostlivě a zodpovědně rozhodnete. Buďte intuitivní, snažte se druhým pomáhat nebo je rozmazlovat. Věřte, oni vám to s radostí oplatí. Zkrátka, zažijte den jako v pohádce.0 hlasů
Vaše hodnocení